Trainingen

Rubriek Groep Trainer Trainingen
Jeugd Kleine 1-tjes Goedele Blommaerts

maandag van 18.00 u. tot 19.00 u. ( winter: indoortraining in de Sporthal Rooienberg),
vrijdag van 18.00 u. tot 19.00 u.

Groep 1 Peter Sterck

maandag van 18.00 u. tot 19.00 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.00 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.00 u.

Groep 2 Nancy Leys / Miro Peeters

maandag van 18.00 u. tot 19.00 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.00 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.00 u.

Groep 3 Ilse Wilms / Lisse Leemans

maandag van 18.00 u. tot 19.15 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.15 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.15 u.

Groep 4 Karine Wilms

maandag van 18.00 u. tot 19.30 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.30 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.30 u.

Vanaf Cadet Wedstrijdatleten Mark Nevens / Tom Verlinden

maandag van 18.00 u. tot 19.30 u.,
dinsdag van 18.00 u. tot 19.30 u. (vanaf 2de jaars Cadet),
woensdag van 18.00 u. tot 19.30 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.30 u.
zondag van 10.00 u. tot 11.30 u. Fartlek

Recreatieve wedstrijdatleten Stein Van Es / Tom Verlinden

maandag van 18.00 u. tot 19.30 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.30 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.30 u.
zondag van 10.00 u. tot 11.30 u. Fartlek

Multigroep Sven Mariën / Heidi Paesen

maandag vanaf 18.30 u. tot 20.00 u. (winter : vanaf 19.00 u. indoortraining in de Sporthal Rooienberg),
dinsdag vanaf 18.30 u. tot 20.00 u. powertraining (op afspraak),
woensdag vanaf 18.30 u. tot 20.00 u.,
, vrijdag vanaf 18.30 u. tot 20.00 u. werptraining,
zondag vanaf 10.00 u. (op afspraak)

Werpers Miranda Van Roosenbroek

maandag van 18.30 u. tot 20.00 u. (winter: indoortraining in de Sporthal Rooienberg),
woensdag van 18.30 u. tot 20.00 u.,
vrijdag van 18.30 u. tot 20.00 u.

Joggers Groep 1 Chantal Vertommen

maandag van 18.00 u. tot 19.15 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.15 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.15 u.

Groep 2 Claire Sneyers

maandag van 18.00 u. tot 19.15 u.,
woensdag van 18.00 u. tot 19.15 u.,
vrijdag van 18.00 u. tot 19.15 u.