Trainers

Rubriek Functie Naam E-mailadres
Algemene leiding Hoofdcoach André Boonen andre.boonen@telenet.be
Jeugd Algemeen jeugdcoördinator Ilse Wilms ilse.wilms@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 1 - Kangoeroes Goedele Blommaerts goedele.blommaerts@telenet.be
Kirsten Joris kirsten.joris@hotmail.com
Jeugd Trainer Groep 2 - Benjamins Antje Lauwers antje.lauwers@telenet.be
Nienke Leijssenaar nienkeleijssenaar91@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 3 - Benjamins Peter Sterck peter.sterck.1961@gmail.com
Jeugd Trainer Groep 4 - Pupillen Ilse Wilms ilse.wilms@gmail.com
Nancy Leys nancy.leys@telenet.be
Jeugd Trainer Groep 5 - Miniemen wo: mix Karine Wilms wilms.karine@telenet.be
Invalster Ellen Vdeneede ellvandeneede@gmail.com
Werpnummers Trainer kogelstoten/discuswerpen/speerwerpen Vacature
Spurt, horden en meerkamp Trainer Jos Renders jos.renders@telenet.be
Afstandslopen Trainer Groep 1 Marc Nevens marc.nevens@skynet.be
Afstandslopen Trainer Groep 2 André Boonen andre.boonen@telenet.be
Invaller Luc Rypens luc.rypens@telenet.be
Afstandslopen vrijetijdslopers Trainer Groep 3 Jurgen Torfs j.torfs@telenet.be
Stein Van Es stein_van_es@hotmail.com
Mix Groep Anja ma/vr Anja Smolders anja.smolders@gmail.com
Fartlek Trainer Tom Verlinden thomas.verlinden@skynet.be
Afstandslopen Invaller groep 1 Tom Verlinden thomas.verlinden@skynet.be
Rompstabilisatie Trainer Kristel Hoppenbrouwers kristel.hoppenbrouwers@skynet.be
Rompstabilisatie Invaller Jurgen Torfs j.torfs@telenet.be
Recreanten Trainer Chantal Vertommen chantal_vertommen@hotmail.com