Jaar
Aard
Titel
Naam
Proef
G.
Cat.
Sub
Deelnemers
1952
Veldlopen
PK
ANDRIES Robert
cross
J
Cadetten
1952
Piste
PK
DE VOS Herman
hoog
J
Cadetten
1952
Piste
PK
VAN DIEVEN André
hoog
J
Scholieren
1952
Piste
PK
VAN DIEVEN André
ver
J
Scholieren
1952
Piste
BK
DE VOS Herman
hoog
J
Cadetten
1953
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Scholieren
Fierens A – Fierens L – De Groof E – Tielemans J – Andries R
1953
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
60m
M
Cadetten
1954
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
60m
M
Cadetten
1954
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
ver
M
Cadetten
1955
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Cadetten
De Voecht P – De Mees R – Goossens ? – Marien R – Puttenaars A
1955
Piste
PK
VAN VLASLAER Miriam
60m
M
Cadetten
1955
Piste
PK
VAN VLASLAER Miriam
ver
M
Cadetten
1955
Piste
PK
BAETEN Marie-Louise
150m
M
Scholieren
1955
Piste
PK
BAETEN Marie-Louise
hoog
M
Scholieren
1955
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
80m
M
Scholieren
1955
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
ver
M
Scholieren
1955
Piste
PK
SPRUYT Jos
discus
H
Junioren
1955
Piste
PK
BAETEN Rosa
discus
D
Seniors
1955
Piste
PK
COUWELS Marie-Louise
hoog
D
Seniors
1955
Piste
PK
COUWELS Marie-Louise
kogel
D
Seniors
1955
Piste
BK
VAN VLASLAER Miriam
60m
M
Cadetten
1955
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
80m
M
Scholieren
1956
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Scholieren
Poortmans A – Mariën R – Peeters W – De Voecht P – De Mees R
1956
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
80m
M
Scholieren
1956
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
ver
M
Scholieren
1956
Piste
BK
COUWELS Marie-Louise
hoog
D
Seniors
1957
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
100m
D
Junioren
1957
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Junioren
1957
Piste
BK
VAN VLASLAER Miriam
ver
M
Scholieren
1957
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
100m
D
Junioren
1957
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Junioren
1958
Veldlopen
PK
SLACHMUYLDERS Prosper
cross
J
Cadetten
1958
Piste
PK
GOSSIAUX Serge
discus
J
Cadetten
1958
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
100m
D
Junioren
1958
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Junioren
1958
Veldlopen
BK
SLACHMUYLDERS Prosper
cross
J
Cadetten
1958
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Junioren
1958
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Seniors
1959
Piste
PK
SLACHMUYLDERS Prosper
3000m
J
Scholieren
1959
Piste
PK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Seniors
1959
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
100m
D
Seniors
1959
Piste
BK
VAN DE BROEK Dorette
ver
D
Seniors
1960
Veldlopen
PK
SLACHMUYLDERS Prosper
cross
J
Scholieren
Jaar
Aard
Titel
Naam
Proef
G.
Cat.
Sub
Deelnemers
1961
Veldlopen
PK
SLACHMUYLDERS Prosper
cross
H
Junioren
1961
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Cadetten
Mariën R – Peeters A – Belis E – Dierckx J – Gillemot L
1962
Piste
PK
PEETERS Alfons
3000m
J
Scholieren
1962
Piste
PK
BOONEN André
1500m
H
Junioren
1963
Piste
PK
BOONEN André
800m
H
Junioren
1964
Piste
PK
DE HAES Leo
600m
J
Cadetten
1964
Piste
PK
BELIS Eddy
800m
J
Scholieren
1964
Piste
PK
BOONEN André
800m
H
Seniors
1965
Veldlopen
PK
DE HAES Leo
cross
J
Cadetten
1965
Piste
BK
BOONEN André
800m
H
Seniors II
1966
Piste
PK
BELIS Eddy
800m
H
Junioren
1966
Piste
PK
MARIEN Robert
1500m
H
Junioren
1966
Piste
PK
BOONEN André
800m
H
Seniors
1966
Piste
BK
DE HAES Christiane
600m
M
Cadetten
1966
Piste
BK
VERRYKEN Rosette
800m
M
Scholieren
1966
Piste
BK
BOONEN André
800m
H
Seniors II
1967
Veldlopen
PK
VAN ES Emiel
cross
J
Scholieren
1967
Piste
PK
DE HAES Christiane
600m
M
Cadetten
1967
Piste
PK
GOOSSENS Greta
discus
M
Cadetten
1967
Piste
PK
GOOSSENS Greta
speer
M
Cadetten
1967
Piste
PK
VAN DE POLL Gisela
ver
M
Cadetten
1967
Piste
PK
VAN DEN EYNDE Jenny
200m
M
Scholieren
1967
Piste
PK
VERLINDEN Godelieve
speer
M
Scholieren
1967
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
kogel
D
Junioren
1967
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
ver
D
Junioren
1967
Piste
BK
DE HAES Christiane
600m
M
Cadetten
1968
Piste
PK
ADAM Bernadette
600m
M
Cadetten
1968
Piste
PK
VAN DE POLL Gisela
ver
M
Cadetten
1968
Piste
PK
DE HAES Christiane
800m
M
Scholieren
1968
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
kogel
D
Junioren
1968
Piste
PK
VAN DEN EYNDE Jenny
200m
D
Junioren
1968
Piste
PK
VAN DEN EYNDE Jenny
80m horden
D
Junioren
1968
Piste
PK
DE WITTE Greta
200m
D
Seniors
1968
Piste
PK
DE WITTE Greta
80m horden
D
Seniors
1968
Piste
PK
DE WITTE Greta
ver
D
Seniors
1968
Piste
BK
POORTMANS August
1500m
H
Junioren
1968
Piste
BK
BOONEN André
800m
H
Seniors II
1969
Piste
PK
ADAM Bernadette
400m
M
Scholieren
1969
Piste
PK
DE PRETER Paul
hoog
H
Junioren
1969
Piste
PK
HENDRICKX Wilfried
1500m
H
Junioren
1969
Piste
PK
BOONEN André
800m
H
Seniors
1969
Piste
PK
POORTMANS August
5000m
H
Seniors
1969
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
200m horden
D
Seniors
1969
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
ver
D
Seniors
Jaar
Aard
Titel
Naam
Proef
G.
Cat.
Sub
Deelnemers
1970
Piste
PK
VERMIJLEN Gerda
600m
M
Cadetten
1970
Piste
PK
HENDRICKX Wilfried
1500m
H
Junioren
1970
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
200m horden
D
Seniors
1970
Piste
PK
VERBEECK Hedwige
1500m
D
Seniors
1970
Piste
BK
DE PRETER Paul
hoog
H
Junioren
1971
Piste
PK
VERMIJLEN Gerda
800m
M
Scholieren
1971
Piste
PK
GEENS Dirk
1500m
J
Cadetten
1971
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
discus
D
Seniors
1971
Piste
PK
VERBEECK Hedwige
800m
D
Seniors
1971
Piste
BK
DE PRETER Paul
hoog
H
Seniors II
1972
Piste
PK
TOEBINTE Marleen
200m
M
Cadetten
1972
Piste
PK
VERMIJLEN Gerda
800m
M
Scholieren
1972
Piste
PK
GEENS Dirk
1500m
J
Scholieren
1972
Piste
BK
TOEBINTE Marleen
800m
M
Cadetten
1972
Piste
BK
VERMIJLEN Gerda
800m
M
Scholieren
1972
Piste
BK
GEENS Dirk
2000m steeple
J
Scholieren
1972
Piste
BK
DE PRETER Paul
hoog
H
Seniors
1973
Veldlopen
PK
GEENS Dirk
cross
H
Junioren
1973
Piste
PK
TOEBINTE Marleen
800m
M
Cadetten
1973
Piste
PK
JANSSENS Dorette
1500m
M
Scholieren
1973
Veldlopen
BK
TOEBINTE Marleen
cross
M
Cadetten
1973
Piste
BK
GEENS Dirk
2000m steeple
H
Junioren
1974
Veldlopen
PK
GEENS Dirk
cross
H
Junioren
1974
Piste
PK
TOEBINTE Marleen
1500m
M
Scholieren
1974
Piste
PK
VAN DER AUWERA Gilbert
kogel
J
Cadetten
1974
Piste
PK
GEENS Dirk
3000m
H
Junioren
1974
Piste
PK
DE PRETER Paul
hoog
H
Seniors
1974
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
discus
D
Seniors
1974
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Boonen A – Buts M – Van Houtven W – Geens D
1975
Veldlopen
PK
VAN BERGEN Linda
cross
M
Cadetten
1975
Veldlopen
PK
TOEBINTE Marleen
cross
M
Scholieren
1975
Veldlopen
PK
JANSSENS Dorette
cross
D
Junioren
1975
Piste
PK
VAN DER AUWERA Gilbert
kogel
J
Cadetten
1975
Piste
PK
BOONEN André
800m
H
Seniors
1975
Piste
PK
DE PRETER Paul
hinkstap
H
Seniors
1975
Piste
PK
DE PRETER Paul
hoog
H
Seniors
1975
Piste
PK
GEENS Dirk
3000m steeple
H
Seniors
1975
Piste
PK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1975
Piste
PK
JANSSENS Dorette
1500m
D
Junioren
1975
Veldlopen
BK
VAN BERGEN Linda
cross
M
Cadetten
1975
Piste
BK
TOEBINTE Marleen
800m
M
Scholieren
1975
Piste
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors II
1976
Piste
PK
VAN DER AUWERA Gilbert
kogel
J
Scholieren
1976
Piste
PK
LOOS Francis
200m
H
Junioren
1976
Piste
PK
JANSSENS Dorette
3000m
D
Junioren
1976
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
H
Alle Categ.
Van den Dries W – Loos F – Boonen A – Nevens M
1976
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Alle Categ.
Van Houtven W – Geens D – Boonen A – Nevens M
1977
Veldlopen
PK
WYNS Luc
cross
H
Junioren
1977
Piste
PK
NUYTS HILDE
400m
M
Scholieren
1977
Piste
PK
NUYTS HILDE
discus
M
Scholieren
1977
Piste
PK
VAN DER AUWERA Gilbert
kogel
J
Scholieren
1977
Piste
PK
VAN DER AUWERA Gilbert
discus
J
Scholieren
1977
Piste
PK
WYNS Luc
1500m
H
Junioren
1977
Piste
PK
DE PRETER Paul
hoog
H
Seniors
1977
Piste
PK
GEYSEMANS Coralie
ver
D
Seniors
1977
Piste
PK
JANSSENS Dorette
1500m
D
Seniors
1977
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Van Houtven W – Wyns L – Boonen A – Nevens M
1977
Veldlopen
BK
NEVENS Marc
cross
H
Seniors II
1977
Piste
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1978
Piste
PK
JENNIS Christel
800m
M
Cadetten
1978
Piste
PK
GEBOERS Hans
1500m
J
Scholieren
1978
Piste
PK
GEENS Dirk
5000m
H
Seniors
1978
Piste
PK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1978
Piste
PK
HANNES Ingrid
400m
D
Seniors
1978
Piste
PK
JANSSENS Dorette
3000m
D
Seniors
1978
Piste
PK
VAN DYCK Carola
800m
D
Seniors
1978
Veldlopen
BK
JENNIS Christel
cross
M
Cadetten
1978
Indoor
BK
NEVENS Marc
800m
H
Seniors
1978
Piste
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1979
Veldlopen
PK
JENNIS Christel
cross
M
Cadetten
1979
Veldlopen
PK
LEMMENS Nora
cross
M
Scholieren
1979
Veldlopen
PK
DE BOECK Marc
cross
J
Cadetten
1979
Piste
PK
JENNIS Christel
800m
M
Cadetten
1979
Piste
PK
LEMMENS Nora
1500m
M
Scholieren
1979
Piste
PK
GEBOERS Hans
800m
J
Scholieren
1979
Piste
PK
VAN DER AUWERA Gilbert
discus
H
Junioren
1979
Piste
PK
VAN HOUTVEN Ivo
2000m steeple
H
Junioren
1979
Piste
PK
GEENS Dirk
5000m
H
Seniors
1979
Piste
PK
HANNES Ingrid
800m
D
Seniors
1979
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Alle Categ.
Aalders G – Wyns L – Boonen A – Nevens M
1979
Veldlopen
BK
JENNIS Christel
cross
M
Cadetten
1979
Indoor
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1979
Piste
BK
JENNIS Christel
800m
M
Cadetten
1979
Piste
BK
WYNS Raf
1500m
J
Cadetten
1979
Piste
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
Jaar
Aard
Titel
Naam
Proef
G.
Cat.
Sub
Deelnemers
1980
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
J
Scholieren
1980
Piste
PK
VAN HEURCK Marleen
ver
M
Cadetten
1980
Piste
PK
LEMMENS Nora
3000m
M
Scholieren
1980
Piste
PK
DE BOECK Marc
800m
J
Cadetten
1980
Piste
PK
WYNS Raf
1500m
J
Scholieren
1980
Piste
PK
GEBOERS Hans
1500m
H
Junioren
1980
Piste
PK
VAN HOUTVEN Ivo
2000m steeple
H
Junioren
1980
Piste
PK
VAN DEN DRIES Willy
400m
H
Seniors
1980
Piste
PK
HANNES Ingrid
800m
D
Seniors
1980
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
H
Alle Categ.
Van den Dries W – Van den Bosch R – Nevens M – Maris C
1980
Veldlopen
BK
JENNIS Christel
cross
M
Scholieren
1980
Veldlopen
BK
WYNS Raf
cross
J
Scholieren
1980
Indoor
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1980
Piste
BK
JENNIS Christel
3000m
M
Scholieren
1980
Piste
BK
WYNS Raf
3000m
J
Scholieren
1980
Piste
BK
GEBOERS Hans
1500m
H
Junioren
1981
Veldlopen
PK
JENNIS Christel
cross
M
Scholieren
1981
Veldlopen
PK
DE BOECK Marc
cross
J
Scholieren
1981
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
J
Scholieren
1981
Piste
PK
JENNIS Christel
1500m
M
Scholieren
1981
Piste
PK
VAN HEURCK Marleen
300m horden
M
Scholieren
1981
Piste
PK
SLAGMOLEN Jo
1500m
J
Cadetten
1981
Piste
PK
WYNS Raf
1500m
J
Scholieren
1981
Piste
PK
VAN DYCK Carola
800m
D
Seniors
1981
Veldlopen
BK
JENNIS Christel
cross
M
Scholieren
1981
Veldlopen
BK
WYNS Raf
cross
J
Scholieren
1981
Indoor
BK
NEVENS Marc
1500m
H
Seniors
1981
Indoor
BK
JENNIS Christel
1500m
D
Seniors
1981
Piste
BK
JENNIS Christel
1500m
M
Scholieren
1981
Piste
BK
SLAGMOLEN Jo
1500m
J
Cadetten
1981
Piste
BK
WYNS Raf
1500m
J
Scholieren
1981
Piste
BK
JENNIS Christel
3000m
D
Alle Categ.
1982
Veldlopen
PK
VAN DEN DRIES Linda
cross
M
Cadetten
1982
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
H
Junioren
1982
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Junioren
Wyns R – Van Bulck H – De Laet D – Cuykens P – Roelants D
1982
Piste
PK
VAN DEN DRIES Linda
800m
M
Cadetten
1982
Piste
PK
VAN DEN HEUVEL Steven
5000m snelw
J
Cadetten
1982
Piste
PK
DE LAET Patrik
3000m
J
Scholieren
1982
Piste
PK
SLAGMOLEN Jo
1500m
J
Scholieren
1982
Piste
PK
WYNS Raf
3000m
H
Junioren
1982
Piste
PK
TRUYERS Marc
5000m
H
Seniors
1982
Piste
PK
VAN DEN DRIES Willy
800m
H
Seniors
1982
Piste
PK
DE KEYSER Annick
hoog
D
Junioren
1982
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Alle Categ.
Engels J – De Boeck A – Truyers M – Van den Dries W
1982
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Patteet G – Jennis C – Jennis K – Van Dyck C
1982
Veldlopen
BK
GIJSEMANS Maria
cross
D
Veteranen
+45
1982
Indoor
BK
DE BOECK Alain
1500m
H
Seniors
1982
Indoor
BK
VAN DYCK Carola
800m
D
Seniors
1982
Piste
BK
SLAGMOLEN Jo
3000m
J
Scholieren
1982
Piste
BK
WYNS Raf
1500m
H
Junioren
1983
Veldlopen
PK
VAN DEN DRIES Linda
cross
M
Cadetten
1983
Veldlopen
PK
VAN WINKEL Krista
cross
M
Cadetten
1983
Veldlopen
PK
SMOLDERS Dirk
cross
J
Scholieren
1983
Veldlopen
PK
ILANDS Magda
cross
D
Seniors
1983
Piste
PK
VAN DEN DRIES Linda
1500m
M
Cadetten
1983
Piste
PK
VAN HEURCK Marleen
400m horden
M
Scholieren
1983
Piste
PK
SLAGMOLEN Jo
1500m
J
Scholieren
1983
Piste
PK
VANSTREELS Guy
400m
J
Scholieren
1983
Piste
PK
WYNS Raf
3000m
H
Junioren
1983
Piste
PK
TRUYERS Marc
1500m
H
Seniors
1983
Piste
PK
TYTGAT Redgy
3000m steeple
H
Seniors
1983
Piste
PK
WYNS Luc
10000m
H
Seniors
1983
Piste
PK
VAN DYCK Carola
800m
D
Seniors
1983
Piste
PK
VAN DYCK Carola
1500m
D
Seniors
1983
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
J
Scholieren
Slagmolen J – De Laet P – Smolders D – Vanstreels G
1983
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Ilands M – Van Dyck C – Vingerhoets L – Jennis C
1983
Veldlopen
BK
VAN WINKEL Krista
cross
M
Cadetten
1983
Veldlopen
BK
SLAGMOLEN Jo
cross
J
Scholieren
1983
Indoor
BK
TRUYERS Marc
1500m
H
Seniors
1983
Piste
BK
SLAGMOLEN Jo
3000m
J
Scholieren
1983
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1983
Piste
BK
WYNS Raf
5000m
H
Junioren
1983
Piste
BK
JENNIS Christel
1500m
D
Junioren
1983
Piste
BK
GIJSEMANS Maria
800m
D
Veteranen
+45
1983
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
ver
D
Veteranen
+35
1984
Veldlopen
PK
VAN DEN DRIES Hilde
cross
M
Cadetten
1984
Veldlopen
PK
VAN WINKEL Krista
cross
M
Cadetten
1984
Veldlopen
PK
SMOLDERS Dirk
cross
J
Scholieren
1984
Veldlopen
PK
SLAGMOLEN Jo
cross
H
Junioren
1984
Veldlopen
PK
JENNIS Christel
cross
D
Seniors
1984
Veldlopen
PK
GIJSEMANS Maria
cross
D
Veteranen
+45
1984
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Van den Dries H – Van der Haegen P – Van Bulck A Van Winkel K – Van Dyck C – Op de Beeck I
1984
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Wyns R – Wyns L – Nevens M – De Gres E – Truyers M
1984
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Jennis C – Ilands M – Patteet G
1984
Piste
PK
LAERTE Ann
hoog
M
Cadetten
1984
Piste
PK
VAN WINKEL Krista
800m
M
Cadetten
1984
Piste
PK
FEREMANS Carine
400m
M
Scholieren
1984
Piste
PK
VAN DEN DRIES Linda
800m
M
Scholieren
1984
Piste
PK
MONCHY Koen
1500m
J
Cadetten
1984
Piste
PK
SMOLDERS Dirk
1500m
J
Scholieren
1984
Piste
PK
DE BOECK Marc
5000m
H
Junioren
1984
Piste
PK
TRUYERS Marc
1500m
H
Seniors
1984
Piste
PK
VAN HEURCK Marleen
400m horden
D
Junioren
1984
Piste
PK
VAN HEURCK Marleen
zevenkamp
D
Junioren
1984
Piste
PK
PATTEET Gina
1500m
D
Seniors
1984
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Tytgat R – Slagmolen J – Van Bulck H – Truyers M
1984
Piste
VK
PATTEET Nancy
3000m
D
Beloften
1984
Veldlopen
BK
VAN WINKEL Krista
cross
M
Cadetten
1984
Veldlopen
BK
SLAGMOLEN Jo
cross
H
Junioren
1984
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Ilands M – Jennis C – Patteet G
1984
Indoor
BK
LAERTE Ann
hoog
D
Beloften
1984
Piste
BK
LAERTE Ann
hoog
M
Cadetten
1984
Piste
BK
VAN WINKEL Krista
800m
M
Cadetten
1985
Veldlopen
PK
SLAGMOLEN Jo
cross
H
Junioren
1985
Veldlopen
PK
GIJSEMANS Maria
cross
D
Veteranen
+45
1985
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Mahieu A – Van den Dries V – Poortmans M Van den Dries H – Van der Haegen P – Van Bulck A
1985
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Junioren
Slagmolen J – Govaerts P – Smolders D – De Brabanter Ph – Van Krinkelen L
1985
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Nevens M – Wyns L – Truyers M – Van den Dries W – Van Bulck H
1985
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Patteet N – Ilands M – Patteet G
1985
Piste
PK
LAERTE Ann
hoog
M
Cadetten
1985
Piste
PK
LAERTE Ann
vijfkamp
M
Cadetten
1985
Piste
PK
MAHIEU Anja
800m
M
Cadetten
1985
Piste
PK
VAN DEN DRIES Hilde
1500m
M
Cadetten
1985
Piste
PK
VAN WINKEL Krista
400m
M
Scholieren
1985
Piste
PK
MONCHY Koen
800m
J
Cadetten
1985
Piste
PK
GOVAERTS Peter
3000m
H
Junioren
1985
Piste
PK
SLAGMOLEN Jo
5000m
H
Junioren
1985
Piste
PK
SMOLDERS Dirk
1500m
H
Junioren
1985
Piste
PK
VAN DEN DRIES Willy
1500m
H
Seniors
1985
Piste
PK
VAN HEURCK Linda
400m
D
Junioren
1985
Piste
PK
VAN DYCK Carola
1500m
D
Seniors
1985
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Van den Dries W – Slagmolen J – Truyers M – Govaerts P
1985
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
D
Alle Categ.
Van Heurck M – Patteet G – Patteet N – Van Dyck C
1985
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Patteet G – Ilands M – Patteet N – Van Dyck C
1985
Piste
VK
GOVAERTS Peter
3000m
H
Beloften
1985
Veldlopen
BK
SLAGMOLEN Jo
cross
H
Junioren
1985
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Patteet N – Ilands M – Van Dyck C
1985
Indoor
BK
WYNS Luc
3000m
H
Seniors
1985
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1985
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1985
Piste
BK
GOVAERTS Peter
3000m
H
Junioren
1985
Piste
BK
ILANDS Magda
10000m
D
Seniors
1985
Piste
BK
GIJSEMANS Maria
ver
D
Veteranen
+45
1985
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Junioren
Vanstreels G – Smolders D – Slagmolen J – Govaerts P
1985
Piste
EK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1986
Veldlopen
PK
WILMS Karine
cross
M
Cadetten
1986
Veldlopen
PK
SMOLDERS Dirk
cross
H
Junioren
1986
Veldlopen
PK
HENDRICKX Stéphane
cross
H
Seniors
1986
Veldlopen
PK
GIJSEMANS Maria
cross
D
Veteranen
+45
1986
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Ilands M – Patteet N – Van Dyck C
1986
Piste
PK
MAHIEU Anja
800m
M
Cadetten
1986
Piste
PK
WILMS Karine
1500m
M
Cadetten
1986
Piste
PK
LAERTE Ann
hoog
M
Scholieren
1986
Piste
PK
VAN WINKEL Krista
1500m
M
Scholieren
1986
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
J
Scholieren
Monchy K – Mertens J – Dillen B – Huyssen S
1986
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Nevens M – Govaerts P – Van den Dries W – Truyers M
1986
Piste
VK
SLAGMOLEN Jo
3000m
H
Beloften
1986
Indoor
BK
SLAGMOLEN Jo
3000m
H
Seniors
1986
Indoor
BK
VAN DYCK Carola
1500m
D
Seniors
1986
Indoor
BK
VAN WINKEL Krista
800m
D
Seniors
1986
Piste
BK
VAN WINKEL Krista
800m
M
Scholieren
1986
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1986
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1986
Piste
BK
ILANDS Magda
10000m
D
Seniors
1987
Veldlopen
PK
GOVAERTS Peter
cross
H
Seniors
1987
Veldlopen
PK
GIJSEMANS Maria
cross
D
Veteranen
+50
1987
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Smolders A – Van Malderen E – Vermeylen A Boonen S – Vanwyck A – Op de Beeck V
1987
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Govaerts P – Slagmolen J – Naessens E – Smolders D – Truyers M
1987
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Ilands M – Patteet N – Patteet G
1987
Indoor
PK
LAERTE Ann
hoog
M
Scholieren
1987
Piste
PK
BOONEN Sabrina
1500m
M
Cadetten
1987
Piste
PK
LAERTE Ann
hoog
M
Scholieren
1987
Piste
PK
MAHIEU Anja
1500m
M
Scholieren
1987
Piste
PK
WILMS Karine
3000m
M
Scholieren
1987
Piste
PK
MONCHY Koen
800m
J
Scholieren
1987
Piste
PK
FIEUWS Steffen
1500m
H
Junioren
1987
Piste
PK
GOVAERTS Peter
1500m
H
Seniors
1987
Piste
PK
SLAGMOLEN Jo
5000m
H
Seniors
1987
Piste
PK
VAN DEN DRIES Willy
800m
H
Seniors
1987
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
20000m snelw
H
Veteranen
+40
1987
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Boonen S – Op de Beeck V – Van Malderen E – Smolders A
1987
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Van der Haegen P – Mahieu A – Wilms K – Huyssen I
1987
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Hendrickx S – Nevens M – Slagmolen J – Govaerts P
1987
Piste
VK
GOVAERTS Peter
1500m
H
Seniors
1987
Piste
VK
ILANDS Magda
3000m
D
Seniors
1987
Veldlopen
BK
GIJSEMANS Maria
cross
D
Veteranen
+50
1987
Indoor
BK
NAESSENS Erwin
3000m
H
Seniors
1987
Indoor
BK
VAN DYCK Carola
1500m
D
Seniors
1987
Indoor
BK
VAN WINKEL Krista
800m
D
Seniors
1987
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1987
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1987
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
vijfkamp
H
And.Validen
1987
Piste
BK
ILANDS Magda
10000m
D
Seniors
1987
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Van den Dries W – Truyers M – Govaerts P – Slagmolen J
1988
Veldlopen
PK
HUYSSEN Inge
cross
M
Scholieren
1988
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Scholieren
Huyssen I – Wilms K – Mahieu A – Boonen S – Op de Beeck I – Vanwyck A
1988
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Smits M – Nevens M – Truyers M – Wyns L – Bouton G
1988
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Patteet N – Ilands M – Patteet G
1988
Indoor
PK
GEENS Johan
ver
J
Cadetten
1988
Indoor
PK
MAHIEU Nico
polsstok
J
Cadetten
1988
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Cadetten
1988
Piste
PK
VAN MALDEREN Erika
800m
M
Cadetten
1988
Piste
PK
HUYSSEN Inge
800m
M
Scholieren
1988
Piste
PK
WILMS Karine
3000m
M
Scholieren
1988
Piste
PK
JANSSENS Luc
400m
J
Scholieren
1988
Piste
PK
ANDRIES Mark
5000m
H
Junioren
1988
Piste
PK
HENDRICKX Stéphane
5000m
H
Seniors
1988
Piste
PK
TRUYERS Marc
10000m
H
Seniors
1988
Piste
PK
OP DE BEECK Inge
200m
D
Junioren
1988
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Smolders A – Van Malderen E – Andries K – Vermeylen A
1988
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Huyssen I – Mahieu A – Boonen S – Wilms K
1988
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Adriaens E – Hendrickx S – Slagmolen J – Truyers M
1988
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Junioren
Mertens J – Tielemans R – Dillen B – Huyssen S
1988
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Naessens I – Van Heurck L – Van der Haegen P – Verlinden I
1988
Weg
VK
ILANDS Magda
15km op de weg
D
Seniors
1988
Weg
BK
ILANDS Magda
marathon
D
Seniors
1988
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Scholieren
Huyssen I – Wilms K – Mahieu A – Boonen S – Vanwyck A – Op de Beeck V
1988
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Govaerts P – Smits M – Wyns R – Nevens M – Hendrickx S
1988
Indoor
BK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Cadetten
1988
Indoor
BK
HUYSSEN Inge
800m
M
Scholieren
1988
Indoor
BK
WILMS Karine
3000m
M
Scholieren
1988
Indoor
BK
DIERICK Alain
800m
J
Scholieren
1988
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Cadetten
1988
Piste
BK
HUYSSEN Inge
800m
M
Scholieren
1988
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1988
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Huyssen I – Op de Beeck V – Wilms K – Boonen S
1988
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Nevens M – Govaerts P – Slagmolen J – Wyns R
1989
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
M
Scholieren
1989
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
H
Seniors
1989
Veldlopen
PK
HUYSSEN Inge
cross
D
Junioren
1989
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Scholieren
Smolders A – Andries K – Vermeylen A – Boonen S – Op de Beeck V – Vanwyck A
1989
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Junioren
Andries M – Tielemans R – Cuyvers E – Mertens J – Dierick A
1989
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Wyns R – Govaerts P – Hendrickx S – Smolders D – Bluys W
1989
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Huyssen I – Wilms K – Van der Haegen P
1989
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Scholieren
1989
Piste
PK
VAN MALDEREN Erika
800m
M
Scholieren
1989
Piste
PK
MAHIEU Nico
polsstok
J
Cadetten
1989
Piste
PK
VAN HEURCK Mark
5000m snelw
J
Cadetten
1989
Piste
PK
HENDRICKX Stéphane
1500m
H
Seniors
1989
Piste
PK
BELIS Eddy
400m horden
H
Veteranen
+40
1989
Piste
PK
GOSSIAUX Serge
discus
H
Veteranen
+45
1989
Piste
PK
GOSSIAUX Serge
kogel
H
Veteranen
+45
1989
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
hamer
H
Veteranen
+45
1989
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
hoog
H
Veteranen
+45
1989
Piste
PK
VERTOMMEN Pol
5000m
H
Veteranen
+45
1989
Piste
PK
HUYSSEN Inge
800m
D
Junioren
1989
Piste
PK
WILMS Karine
3000m
D
Junioren
1989
Piste
PK
PEETERS Marie-Louise
3000m
D
Veteranen
+45
1989
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Smolders A – Andries K – Vermeylen A – Boonen S
1989
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Seniors
Wyns R – Nevens M – Smolders D – Staquet D
1989
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4X1500m
H
Seniors
Wyns R – Govaerts P – Bouton G – Adriaens E
1989
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Seniors
Huyssen I – Wilms K – Van Heurck L – Van der Haegen P
1989
Piste
VK
BOUTON Geert
3000m steeple
H
Alle Categ.
1989
Piste
VK
HUYSSEN Inge
1500m
D
Alle Categ.
1989
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
M
Scholieren
1989
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Huyssen I – Wilms K – Van der Haegen P
1989
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Scholieren
1989
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1989
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1989
Piste
BK
HUYSSEN Inge
800m
D
Junioren
1989
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Smolders A – Andries K – Van Malderen E – Boonen S
Jaar
Aard
Titel
Naam
Proef
G.
Cat.
Sub
Deelnemers
1990
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
M
Scholieren
1990
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
H
Seniors
1990
Veldlopen
PK
HUYSSEN Inge
cross
D
Junioren
1990
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Govaerts P – Slagmolen J – Wyns R – De Cock R – Truyers M
1990
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Verschueren L – Patteet G – Van Dyck C
1990
Indoor
PK
VERMEIREN Liesbet
kogel
M
Cadetten
1990
Indoor
PK
GEENS Johan
hinkstap
J
Cadetten
1990
Indoor
PK
VAN DER AUWERA Johan
60m
J
Scholieren
1990
Piste
PK
VERMEIREN Liesbet
kogel
M
Cadetten
1990
Piste
PK
ANDRIES Katia
3000m
M
Scholieren
1990
Piste
PK
VAN MALDEREN Erika
800m
M
Scholieren
1990
Piste
PK
VAN NUFFELEN Helen
1500m
M
Scholieren
1990
Piste
PK
DE CLERCQ Patrick
200m
J
Cadetten
1990
Piste
PK
GEENS Johan
hinkstap
J
Cadetten
1990
Piste
PK
VAN HEURCK Mark
5000m snelw
J
Cadetten
1990
Piste
PK
JANSSENS Luc
800m
H
Junioren
1990
Piste
PK
BOUTON Geert
3000m steeple
H
Seniors
1990
Piste
PK
WYNS Raf
1500m
H
Seniors
1990
Piste
PK
BELIS Eddy
400m
H
Veteranen
+40
1990
Piste
PK
MAST Jozef
kogel
H
Veteranen
+45
1990
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+50
1990
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
hamer
H
Veteranen
+45
1990
Piste
PK
BOONEN Sabrina
400m
D
Junioren
1990
Piste
PK
HUYSSEN Inge
800m
D
Junioren
1990
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Andries K – Van Malderen E – Smolders A – Van Nuffelen H
1990
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Junioren
Janssens L – Van Goethem J – Cuyvers E – Brutsaert K
1990
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Seniors
Slagmolen J – Bouton G – Govaerts P – Truyers M
1990
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Seniors
Van der Haegen P – Huyssen I – Van Heurck L – Wilms K
1990
Weg
VK
ILANDS Magda
15km op de weg
D
Seniors
1990
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Scholieren
1990
Piste
VK
VAN HEURCK Mark
3000m snelw
J
Cadetten
1990
Piste
VK
DE COCK Rudy
3000m steeple
H
Seniors
1990
Piste
VK
HUYSSEN Inge
800m
D
Seniors
1990
Piste
VK
VERSCHUEREN Lutgard
1500m
D
Seniors
1990
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
M
Scholieren
1990
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Wyns R – Slagmolen J – De Cock R – Bouton G – Ceulemans B
1990
Indoor
BK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Scholieren
1990
Piste
BK
ANDRIES Katia
3000m
M
Scholieren
1990
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
M
Scholieren
1990
Piste
BK
VAN MALDEREN Erika
800m
M
Scholieren
1990
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1990
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1990
Piste
BK
HUYSSEN Inge
800m
D
Junioren
1990
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Andries K – Van Malderen E – Smolders A – Van Nuffelen H
1991
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Junioren
1991
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Smolders A – Andries K – Van Malderen E
1991
Indoor
PK
VERMEIREN Liesbet
kogel
M
Cadetten
1991
Indoor
PK
DE CLERCQ Patrick
60m horden
J
Cadetten
1991
Piste
PK
VERMEIREN Liesbet
kogel
M
Cadetten
1991
Piste
PK
WILMS Ilse
3000m snelw
M
Cadetten
1991
Piste
PK
CEULEMANS Katrien
400m
M
Cadetten
1991
Piste
PK
DE CLERCQ Patrick
100m horden
J
Cadetten
1991
Piste
PK
DE CLERCQ Patrick
200m
J
Cadetten
1991
Piste
PK
VAN HEURCK Mark
10000m snelw
J
Scholieren
1991
Piste
PK
BOUTON Geert
1500m
H
Seniors
1991
Piste
PK
GOSSIAUX Serge
kogel
H
Veteranen
+45
1991
Piste
PK
MAST Jozef
hamer
H
Veteranen
+45
1991
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+50
1991
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+50
1991
Piste
PK
ANDRIES Katia
3000m
D
Junioren
1991
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Junioren
1991
Piste
PK
VAN MALDEREN Erika
800m
D
Junioren
1991
Piste
PK
HUYSSEN Inge
800m
D
Seniors
1991
Piste
PK
GEELEN Els
1500m
D
Veteranen
+35
1991
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Wilms I – Gorris T – Goossens E – Ceulemans K
1991
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Seniors
Smolders D – Van Lent J – Staquet D – Ceulemans B
1991
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Seniors
Wyns R – Slagmolen J – De Cock R – Truyers M
1991
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Junioren
Smolders A – Andries K – Van Malderen E – Van Nuffelen H
1991
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Seniors
Wilms I – Van der Haegen P – Van Heurck L – Vermeylen A
1991
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Seniors
1991
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
D
Junioren
1991
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Slagmolen J – Wyns R – Smits M – Truyers M – Ceulemans B
1991
Indoor
BK
HUYSSEN Inge
800m
D
Seniors
1991
Piste
BK
CEULEMANS Katrien
400m
M
Cadetten
1991
Piste
BK
DE CLERCQ Patrick
100m horden
J
Cadetten
1991
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1991
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
vijfkamp
H
And.Validen
1991
Piste
BK
ANDRIES Katia
3000m
D
Junioren
1991
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Junioren
1991
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Seniors
1991
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
D
Junioren
Smolders A – Van Nuffelen H – Andries K – Van Malderen E
1992
Veldlopen
PK
DE BEUKELEER Debbie
cross
M
Cadetten
1992
Veldlopen
PK
GORRIS Tessy
cross
M
Cadetten
1992
Veldlopen
PK
DE CLERCK Daniel
cross
H
Junioren
1992
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
H
Seniors
1992
Veldlopen
PK
DE BACKER Raymond
cross
H
Veteranen
+40
1992
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Junioren
1992
Veldlopen
PK
ILANDS Magda
cross
D
Veteranen
+40
1992
Veldlopen
PK
VINGERHOETS Leonie
cross
D
Veteranen
+45
1992
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
De Beukeleer D – Verlinden A – Stuyck G – Gorris T – Langenus C – Wilms I
1992
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Wyns R – De Cock R – Schoors J – Smolders D – Ceulemans B
1992
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Smolders A – Andries K – Van Malderen E
1992
Indoor
PK
DE CLERCQ Patrick
60m
J
Scholieren
1992
Indoor
PK
DE CLERCQ Patrick
60m horden
J
Scholieren
1992
Indoor
PK
GEENS Johan
hinkstap
J
Scholieren
1992
Piste
PK
GORRIS Tessy
1500m
M
Cadetten
1992
Piste
PK
WILMS Ilse
3000m snelw
M
Cadetten
1992
Piste
PK
DE CLERCQ Patrick
110m horden
J
Scholieren
1992
Piste
PK
DE CLERCQ Patrick
200m
J
Scholieren
1992
Piste
PK
VAN HEURCK Mark
10000m snelw
J
Scholieren
1992
Piste
PK
BOUTON Geert
3000m steeple
H
Seniors
1992
Piste
PK
TRUYERS Marc
1500m
H
Seniors
1992
Piste
PK
BELIS Eddy
800m
H
Veteranen
+45
1992
Piste
PK
BELIS Eddy
400m horden
H
Veteranen
+45
1992
Piste
PK
DE BACKER Raymond
5000m
H
Veteranen
+40
1992
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+50
1992
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Junioren
1992
Piste
PK
CUIJKENS Tania
5000m snelw
D
Seniors
1992
Piste
PK
HUYSSEN Inge
800m
D
Seniors
1992
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
10000m
D
Veteranen
+45
1992
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
3000m
D
Veteranen
+45
1992
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
400m horden
D
Veteranen
+45
1992
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
De Beukeleer D – Gorris T – Langenus C – Verlinden A
1992
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Van Lent J – Ceulemans B – De Clerck D – Truyers M
1992
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Huyssen I – Van Dyck C – Vingerhoets L – Van Nuffelen H
1992
Indoor
VK
VERLINDEN An
800m
M
Cadetten
1992
Indoor
VK
DE CLERCQ Patrick
60m horden
J
Scholieren
1992
Indoor
VK
VAN HEURCK Mark
3000m snelw
J
Scholieren
1992
Indoor
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1992
Piste
VK
BOUTON Geert
3000m steeple
H
Alle Categ.
1992
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1992
Veldlopen
BK
DE CLERCK Daniel
cross
H
Junioren
1992
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
D
Junioren
1992
Indoor
BK
VAN HEURCK Mark
3000m snelw
J
Scholieren
1992
Indoor
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1992
Piste
BK
WYNS Raf
10000m
H
Alle Categ.
1992
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1992
Piste
BK
DE CLERCK Daniel
5000m
H
Junioren
1992
Piste
BK
BELIS Eddy
400m horden
H
Veteranen
+45
1992
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1992
Piste
BK
HUYSSEN Inge
800m
D
Beloften
1992
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Junioren
1992
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
400m horden
D
Veteranen
+45
1992
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1992
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
De Beukeleer D – Gorris T – Langenus C – Verlinden A
1993
Veldlopen
PK
GORRIS Tessy
cross
M
Scholieren
1993
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1993
Veldlopen
PK
ILANDS Magda
cross
D
Veteranen
+40
1993
Veldlopen
PK
VAN DYCK Carola
cross
D
Veteranen
+35
1993
Veldlopen
PK
VINGERHOETS Leonie
cross
D
Veteranen
+45
1993
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
De Cock R – Schoors J – De Clerck D – Truyers M – Ceulemans B
1993
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Smolders A – Huyssen l – Verschueren L
1993
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Veteranen
llands M – Van Dyck C – Vingerhoets L
1993
Indoor
PK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Cadetten
1993
Indoor
PK
VERLINDEN An
400m
M
Cadetten
1993
Indoor
PK
GORRIS Tessy
800m
M
Scholieren
1993
Indoor
PK
BOONEN Steven
800m
J
Cadetten
1993
Indoor
PK
VAN LENT Jurgen
800m
H
Seniors
1993
Indoor
PK
BELIS Eddy
400m
H
Veteranen
+45
1993
Indoor
PK
BELIS Eddy
800m
H
Veteranen
+45
1993
Indoor
PK
HUYSSEN Inge
800m
D
Seniors
1993
Indoor
PK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1993
Piste
PK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Cadetten
1993
Piste
PK
HENDRICKX Heidi
discus
M
Cadetten
1993
Piste
PK
SIECKELINCK Kristien
speer
M
Cadetten
1993
Piste
PK
VERLINDEN An
400m
M
Cadetten
1993
Piste
PK
WILMS Ilse
5000m snelw
M
Scholieren
1993
Piste
PK
DE CLERCQ Patrick
ver
J
Scholieren
1993
Piste
PK
VAN HEURCK Mark
10000m snelw
H
Junioren
1993
Piste
PK
SCHOORS Johan
3000m steeple
H
Seniors
1993
Piste
PK
SCHOORS Johan
5000m
H
Seniors
1993
Piste
PK
TRUYERS Marc
1500m
H
Seniors
1993
Piste
PK
DE BACKER Raymond
5000m
H
Veteranen
+40
1993
Piste
PK
GOSSIAUX Serge
kogel
H
Veteranen
+50
1993
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+50
1993
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+50
1993
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
hamer
H
Veteranen
+50
1993
Piste
PK
WILMS Karine
1500m
D
Seniors
1993
Piste
PK
VAN DYCK Carola
400m
D
Veteranen
+35
1993
Piste
PK
VAN DYCK Carola
800m
D
Veteranen
+35
1993
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
10000m
D
Veteranen
+45
1993
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
400m horden
D
Veteranen
+45
1993
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1993
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Sieckelinck K – Stuyck K – De Beukeleer D – Verlinden A
1993
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Ceulemans K – Gorris T – Langenus C – Wilms I
1993
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Seniors
Truyers M – Ceulemans B – Van Lent J – Schoors J
1993
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Veteranen
De Backer R – Belis E – Mahieu M – Van den Dries W
1993
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Seniors
Smolders A – Huyssen I – Van der Haegen P – Wilms K
1993
Indoor
VK
VERLINDEN An
400m
M
Cadetten
1993
Indoor
VK
DE CLERCQ Patrick
60m
J
Scholieren
1993
Indoor
VK
DE CLERCQ Patrick
200m
J
Scholieren
1993
Indoor
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1993
Piste
VK
SCHOORS Johan
3000m steeple
H
Alle Categ.
1993
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1993
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Smolders A – Verschueren L – Huyssen I
1993
Indoor
BK
VERLINDEN An
400m
M
Cadetten
1993
Indoor
BK
DE CLERCQ Patrick
60m
J
Scholieren
1993
Indoor
BK
DE CLERCQ Patrick
200m
J
Scholieren
1993
Piste
BK
WILMS Ilse
5000m snelw
M
Scholieren
1993
Piste
BK
LEFEVER Hans
5000m snelw
J
Cadetten
1993
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1993
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
speer
H
And.Validen
1993
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
200m
H
And.Validen
1993
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1993
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
1500m
H
And.Validen
1993
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
vijfkamp
H
And.Validen
1993
Piste
BK
DE CLERCQ Patrick
200m
H
Beloften
1993
Piste
BK
VAN DEN DRIES Willy
800m
H
Veteranen
+40
1993
Piste
BK
VAN DEN DRIES Willy
1500m
H
Veteranen
+40
1993
Piste
BK
DE BACKER Raymond
5000m
H
Veteranen
+40
1993
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1993
Piste
BK
SMOLDERS Anja
3000m
D
Alle Categ.
1993
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Beloften
1993
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
400m horden
D
Veteranen
+45
1993
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1994
Veldlopen
PK
OFFERGELD Kim
cross
M
Cadetten
1994
Veldlopen
PK
WYNS Raf
cross
H
Seniors
1994
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1994
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Smolders A – Verschueren L – Huyssen I
1994
Indoor
PK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1994
Indoor
PK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Scholieren
1994
Indoor
PK
VERLINDEN An
400m
M
Scholieren
1994
Indoor
PK
VAN LENT Jurgen
800m
H
Seniors
1994
Indoor
PK
BELIS Eddy
400m
H
Veteranen
+45
1994
Indoor
PK
BELIS Eddy
800m
H
Veteranen
+45
1994
Indoor
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+50
1994
Indoor
PK
CEULEMANS Katrien
400m
D
Junioren
1994
Indoor
PK
VINGERHOETS Leonie
400m
D
Veteranen
+45
1994
Indoor
PK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1994
Piste
PK
HENDRICKX Blanca
3000m snelw
M
Cadetten
1994
Piste
PK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1994
Piste
PK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Scholieren
1994
Piste
PK
GORRIS Tessy
1500m
M
Scholieren
1994
Piste
PK
SIECKELINCK Kristien
speer
M
Scholieren
1994
Piste
PK
VERLINDEN An
400m
M
Scholieren
1994
Piste
PK
WILMS Ilse
5000m snelw
M
Scholieren
1994
Piste
PK
LEFEVER Hans
5000m snelw
J
Cadetten
1994
Piste
PK
PEETERS Raf
3000m
H
Junioren
1994
Piste
PK
VAN HEURCK Mark
10000m snelw
H
Junioren
1994
Piste
PK
GOSSIAUX Serge
kogel
H
Veteranen
+50
1994
Piste
PK
SMOLDERS Lucien
kogel
H
Veteranen
+60
1994
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+50
1994
Piste
PK
VERMEIREN Jo
kogel
H
Veteranen
+45
1994
Piste
PK
VERMEIREN Liesbet
discus
D
Junioren
1994
Piste
PK
CUIJKENS Tania
5000m snelw
D
Seniors
1994
Piste
PK
GEEROMS Griet
marathon
D
Seniors
1994
Piste
PK
SMOLDERS Anja
800m
D
Seniors
1994
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Seniors
1994
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
400m horden
D
Veteranen
+45
1994
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1994
Piste
PK
VINGERHOETS Leonie
10000m
D
Veteranen
+45
1994
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Offergeld K – De Smet G – Schelkens T – Truyers K
1994
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Gorris T – Verleyen S-A – Langenus C – De Beukeleer D
1994
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Truyers M – Ceulemans B – De Clerck D – Schoors J
1994
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Verlinden A – Ceulemans K – Wilms K – Smolders A
1994
Weg
VK
WYNS Raf
halve marathon
H
Seniors
1994
Weg
VK
VINGERHOETS Leonie
halve marathon
D
Veteranen
+45
1994
Indoor
VK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1994
Indoor
VK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Scholieren
1994
Indoor
VK
LEFEVER Hans
3000m snelw
J
Cadetten
1994
Piste
VK
SCHOORS Johan
3000m steeple
H
Seniors
1994
Piste
VK
SMOLDERS Anja
3000m
D
Seniors
1994
Weg
BK
WYNS Raf
halve marathon
H
Seniors
1994
Weg
BK
VINGERHOETS Leonie
halve marathon
D
Veteranen
+45
1994
Veldlopen
BK
OFFERGELD Kim
cross
M
Cadetten
1994
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Scholieren
Verlinden A – De Beukeleer D – Gorris T – Verleyen S-A – Langenus C – Wilms I
1994
Indoor
BK
HENDRICKX Blanca
2000m snelw
M
Cadetten
1994
Indoor
BK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1994
Indoor
BK
LEFEVER Hans
3000m snelw
J
Cadetten
1994
Piste
BK
HENDRICKX Blanca
3000m snelw
M
Cadetten
1994
Piste
BK
OFFERGELD Kim
1500m
M
Cadetten
1994
Piste
BK
WILMS Ilse
5000m snelw
M
Scholieren
1994
Piste
BK
LEFEVER Hans
5000m snelw
J
Cadetten
1994
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
speer
H
And.Validen
1994
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1994
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1994
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1994
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
400m horden
D
Veteranen
+45
1994
Piste
BK
VINGERHOETS Leonie
800m
D
Veteranen
+45
1995
Veldlopen
PK
BOONEN Tinneke
cross
M
Cadetten
1995
Veldlopen
PK
OFFERGELD Kim
cross
M
Cadetten
1995
Veldlopen
PK
SCHOORS Johan
cross
H
Seniors
1995
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1995
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Scholieren
D’Hollander N – Lefever H – Vermeiren B – Lefever B – Boonen S – Mertens R
1995
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Schoors J – Declerck P – Van Goethem J – Ceulemans B – Truyers M
1995
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Gorris T – Langenus C – Wilms I
1995
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Smolders A – Verschueren L – Wilms K
1995
Indoor
PK
BOONEN Tinneke
800m
M
Cadetten
1995
Indoor
PK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Scholieren
1995
Indoor
PK
VERLINDEN An
400m
M
Scholieren
1995
Indoor
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+55
1995
Indoor
PK
VERMEIREN Jo
kogel
H
Veteranen
+45
1995
Piste
PK
BOONEN Tinneke
1500m
M
Cadetten
1995
Piste
PK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1995
Piste
PK
SIECKELINCK Kristien
speer
M
Scholieren
1995
Piste
PK
ANSEEUW Tim
800m
H
Junioren
1995
Piste
PK
VAN LENT Jurgen
800m
H
Seniors
1995
Piste
PK
KERCKHOFFS Daniel
ver
H
Veteranen
+40
1995
Piste
PK
LEBODA Vincent
800m
H
Veteranen
+45
1995
Piste
PK
TRUYERS Marc
1500m
H
Veteranen
+40
1995
Piste
PK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+40
1995
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+55
1995
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+55
1995
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
hamer
H
Veteranen
+50
1995
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
kogel
H
Veteranen
+50
1995
Piste
PK
VAN HEURCK Frans
speer
H
Veteranen
+50
1995
Piste
PK
GORRIS Tessy
1500m
D
Junioren
1995
Piste
PK
WILMS Ilse
5000m snelw
D
Junioren
1995
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Seniors
1995
Piste
PK
SMOLDERS Anja
800m
D
Seniors
1995
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Truyers K – De Smet G – Boonen T – Offergeld K
1995
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
H
Junioren
Leboda T – Peeters R – Verschoren B – Anseeuw T
1995
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Veteranen
Leboda V – Belis E – Nevens M – Truyers M
1995
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Verleyen S-A – Wilms K – Verlinden A – Vansteelandt C
1995
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
D
Junioren
Gorris T – Wilms I – Stuyck G – Langenus C
1995
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Junioren
Gorris T – Wilms I – Stuyck G – Langenus C
1995
Indoor
VK
BOONEN Tinneke
800m
M
Cadetten
1995
Indoor
VK
DE BEUKELEER Debbie
800m
M
Scholieren
1995
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1995
Veldlopen
BK
BOONEN Tinneke
cross
M
Cadetten
1995
Veldlopen
BK
OFFERGELD Kim
cross
M
Cadetten
1995
Indoor
BK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1995
Piste
BK
OFFERGELD Kim
800m
M
Cadetten
1995
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1995
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1995
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
speer
H
And.Validen
1995
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
200m
H
And.Validen
1995
Piste
BK
DE CLERCK Daniel
5000m
H
Beloften
1995
Piste
BK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+40
1995
Piste
BK
TRUYERS Marc
1500m
H
Veteranen
+40
1995
Piste
BK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+55
1995
Piste
BK
SMOLDERS Anja
3000m
D
Beloften
1995
Piste
BK
WILMS Ilse
5000m snelw
D
Junioren
1995
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
D
Junioren
Gorris T – Langenus C – Wilms I – Stuyck G
1996
Veldlopen
PK
BOONEN Tinneke
cross
M
Cadetten
1996
Veldlopen
PK
GEENS Mieke
cross
M
Cadetten
1996
Veldlopen
PK
OFFERGELD Kim
cross
M
Scholieren
1996
Veldlopen
PK
TRUYERS Marc
cross
H
Veteranen
+40
1996
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1996
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Junioren
Lefever B – Verschoren B – Leboda T
1996
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Declerck P – Wouters J – Van Goethem J – Naessens E – Ceulemans B
1996
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Gommers A – Verleyen S-A – Langenus C
1996
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Smolders A – Vansteelandt C – Wilms K
1996
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Veteranen
Van Dyck C – Jennis K – Hannes I
1996
Indoor
PK
BOONEN Tinneke
800m
M
Cadetten
1996
Indoor
PK
OFFERGELD Elke
400m
M
Cadetten
1996
Indoor
PK
TRUYERS Katrin
800m
M
Scholieren
1996
Indoor
PK
HONDEQUIN Joachim
400m
J
Scholieren
1996
Indoor
PK
ANSEEUW Tim
800m
H
Seniors
1996
Indoor
PK
BELIS Eddy
400m
H
Veteranen
+45
1996
Indoor
PK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+40
1996
Piste
PK
BOONEN Tinneke
1500m
M
Cadetten
1996
Piste
PK
DE SMET Liesbet
3000m snelw
M
Cadetten
1996
Piste
PK
GEENS Mieke
400m
M
Cadetten
1996
Piste
PK
GEENS Mieke
800m
M
Cadetten
1996
Piste
PK
OFFERGELD Kim
800m
M
Scholieren
1996
Piste
PK
OFFERGELD Kim
1500m
M
Scholieren
1996
Piste
PK
VERSCHOREN Bart
5000m
H
Junioren
1996
Piste
PK
ANSEEUW Tim
800m
H
Seniors
1996
Piste
PK
PEETERS Raf
3000m steeple
H
Seniors
1996
Piste
PK
TRUYERS Marc
400m
H
Veteranen
+40
1996
Piste
PK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+40
1996
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+55
1996
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+55
1996
Piste
PK
GOMMERS An
1500m
D
Junioren
1996
Piste
PK
GORRIS Tessy
3000m
D
Junioren
1996
Piste
PK
WILMS Ilse
5000m snelw
D
Junioren
1996
Piste
PK
SMOLDERS Anja
800m
D
Seniors
1996
Piste
PK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Seniors
1996
Piste
PK
HANNES Ingrid
400m
D
Veteranen
+35
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Peeters M – Van Dessel D – Truyers A – Geens M
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Ceulemans B – Truyers M – Schoors J – Wouters J
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x400m
H
Junioren
Leboda T – Boonen S – Lefever B – Verschoren B
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Junioren
Leboda T – Boonen S – Lefever B – Verschoren B
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Veteranen
Leboda V – Mahieu M – Hermans J – Belis E
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Hannes I – Vansteelandt C – Boonen T – Smolders A
1996
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Junioren
Gommers A – Gorris T – Langenus C – Wilms I
1996
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1996
Veldlopen
BK
BOONEN Tinneke
cross
M
Cadetten
1996
Veldlopen
BK
GEENS Mieke
cross
M
Cadetten
1996
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Gommers A – Verleyen S-A – Gorris T
1996
Indoor
BK
BOONEN Tinneke
800m
M
Cadetten
1996
Piste
BK
BOONEN Tinneke
1500m
M
Cadetten
1996
Piste
BK
DE SMET Liesbet
3000m snelw
M
Cadetten
1996
Piste
BK
OFFERGELD Kim
3000m
M
Scholieren
1996
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1996
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
speer
H
And.Validen
1996
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1996
Piste
BK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+40
1996
Piste
BK
TRUYERS Marc
1500m
H
Veteranen
+40
1996
Piste
BK
VAN BULCK Eddy
300m horden
H
Veteranen
+55
1996
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1996
Piste
BK
BOONEN Tinneke
1500m
D
Beloften
1996
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Peeters M – Van Dessel D – Truyers A – Geens M
1996
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
D
Junioren
Gorris T – Gommers A – Langenus C – Verleyen S-A
1997
Veldlopen
PK
GEENS Mieke
cross
M
Cadetten
1997
Veldlopen
PK
IELEGEMS Ines
cross
M
Cadetten
1997
Veldlopen
PK
TRUYERS Marjolein
cross
M
Miniemen
1997
Veldlopen
PK
BOONEN Tinneke
cross
M
Scholieren
1997
Veldlopen
PK
TRUYERS Katrin
cross
M
Scholieren
1997
Veldlopen
PK
VAN DE PUT Thomas
cross
J
Benjamins
1997
Veldlopen
PK
VERBESSEM Tom
cross
J
Cadetten
1997
Veldlopen
PK
GEENS Bert
cross
J
Miniemen
1997
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1997
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Benjamins
Simoen J – Storms H – Boydens l
1997
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Ielegems I – Verleyen E – Geeraerts C – Geens M – Truyers A – Peeters M
1997
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Benjamins
Van de put T – Volkaerts W – Bruers M
1997
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
Wyns R – Van Goethem J – Wouters J – Bouton G – Hendrickx M
1997
Indoor
PK
GEENS Mieke
800m
M
Cadetten
1997
Indoor
PK
BOONEN Tinneke
800m
M
Scholieren
1997
Indoor
PK
OP DE BEECK Geert
400m
J
Cadetten
1997
Indoor
PK
VAN LENT Jurgen
800m
H
Seniors
1997
Indoor
PK
SYMONS Anja
800m
D
Seniors
1997
Piste
PK
VAN DEN BOGAERT Sandra
hoog
M
Benjamins
1997
Piste
PK
DE SMET Liesbet
3000m snelw
M
Cadetten
1997
Piste
PK
GEENS Mieke
400m
M
Cadetten
1997
Piste
PK
GEENS Mieke
800m
M
Cadetten
1997
Piste
PK
GOOSSENS Sofie
300m
M
Miniemen
1997
Piste
PK
TRUYERS Marjolein
1000m
M
Miniemen
1997
Piste
PK
DE HAES Hanne
hoog
M
Pupillen
1997
Piste
PK
BOONEN Tinneke
1500m
M
Scholieren
1997
Piste
PK
TRUYERS Katrin
400m
M
Scholieren
1997
Piste
PK
TRUYERS Katrin
800m
M
Scholieren
1997
Piste
PK
OP DE BEECK Geert
400m
J
Cadetten
1997
Piste
PK
GEENS Bert
1000m
J
Miniemen
1997
Piste
PK
VOET Gert
1000m snelw
J
Miniemen
1997
Piste
PK
DE BRUYN Rolf
hinkstap
H
Junioren
1997
Piste
PK
ANSEEUW Tim
800m
H
Seniors
1997
Piste
PK
HENDRICKX Marcel
3000m steeple
H
Seniors
1997
Piste
PK
WOUTERS Joeri
1500m
H
Seniors
1997
Piste
PK
VERLEYEN Sue-Ann
3000m
D
Junioren
1997
Piste
PK
VERSCHUEREN Lutgard
3000m
D
Seniors
1997
Piste
PK
VERBESSEM Ingrid
10000m
D
Veteranen
+35
1997
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Buts E – Verdonck E – Truyers A – Geens M
1997
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Seniors
Verschoren B – Leboda T – Wouters J – Anseeuw T
1997
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Veteranen
Belis E – Truyers M – Buts M – Leboda V
1997
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Huyssen I – Boonen T – Verleyen S-A – Smolders A
1997
Indoor
VK
GEENS Mieke
800m
M
Cadetten
1997
Indoor
VK
BOONEN Tinneke
800m
M
Scholieren
1997
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1997
Veldlopen
BK
BOONEN Tinneke
cross
M
Scholieren
1997
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1997
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Miniemen
Truyers M – Van den Wyngaert E – Druart V
1997
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
J
Miniemen
Geens B – Van den Bosch T – Van den Bergh B
1997
Indoor
BK
GEENS Mieke
800m
M
Cadetten
1997
Indoor
BK
BOONEN Tinneke
1500m
D
Alle Categ.
1997
Piste
BK
DE SMET Liesbet
3000m snelw
M
Cadetten
1997
Piste
BK
GEENS Mieke
800m
M
Cadetten
1997
Piste
BK
TRUYERS Annelies
1500m
M
Cadetten
1997
Piste
BK
BOONEN Tinneke
3000m
M
Scholieren
1997
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1997
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1997
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1997
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Geens M – Truyers A – Boonen T – Smolders A
1998
Veldlopen
PK
TRUYERS Marjolein
cross
M
Cadetten
1998
Veldlopen
PK
BOONEN Tinneke
cross
M
Scholieren
1998
Veldlopen
PK
VAN DE PUT Thomas
cross
J
Benjamins
1998
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1998
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Truyers M – Peeters K – Buts E – Ielegems I
1998
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Benjamins
Vanstreels D – Van de put T – Volkaerts W
1998
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Cadetten
Van de put P – De Belder N – Verbessem T – Van Es S
1998
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Veteranen
Van Dyck C – Geeroms G – Verbessem l
1998
Indoor
PK
TRUYERS Marjolein
800m
M
Cadetten
1998
Indoor
PK
BOONEN Tinneke
800m
M
Scholieren
1998
Indoor
PK
OP DE BEECK Geert
400m
J
Scholieren
1998
Indoor
PK
ANSEEUW Tim
800m
H
Seniors
1998
Indoor
PK
KERCKHOFFS Daniel
60m
H
Veteranen
+40
1998
Indoor
PK
TRUYERS Katrin
800m
D
Junioren
1998
Indoor
PK
SYMONS Anja
800m
D
Seniors
1998
Piste
PK
BUTS Ellen
800m
M
Cadetten
1998
Piste
PK
BOONEN Tinneke
1500m
M
Scholieren
1998
Piste
PK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
M
Scholieren
1998
Piste
PK
GEENS Mieke
400m
M
Scholieren
1998
Piste
PK
GEENS Mieke
800m
M
Scholieren
1998
Piste
PK
VAN DE PUT Thomas
1000m
J
Benjamins
1998
Piste
PK
VAN DEN BOSCH Vincent
hockeybal
J
Benjamins
1998
Piste
PK
LAERTE Dennis
1000m
J
Miniemen
1998
Piste
PK
COCKAERTS Tom
ver
J
Pupillen
1998
Piste
PK
LEBODA Vincent
400m
H
Veteranen
+50
1998
Piste
PK
LEBODA Vincent
800m
H
Veteranen
+50
1998
Piste
PK
VAN BULCK Eddy
ver
H
Veteranen
+55
1998
Piste
PK
VAN DEN BOSCH Emiel
kogel
H
Veteranen
+40
1998
Piste
PK
VAN DEN BOSCH Emiel
discus
H
Veteranen
+40
1998
Piste
PK
VERTOMMEN Pol
5000m
H
Veteranen
+55
1998
Piste
PK
TRUYERS Katrin
400m
D
Junioren
1998
Piste
PK
TRUYERS Katrin
800m
D
Junioren
1998
Piste
PK
SYMONS Anja
800m
D
Seniors
1998
Piste
PK
GEELEN Els
1500m
D
Veteranen
+45
1998
Piste
PK
PEETERS Marie-Louise
1500m
D
Veteranen
+50
1998
Piste
PK
VAN DYCK Carola
400m
D
Veteranen
+40
1998
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Asselberghs L – Ielegems I – Truyers M – Buts E
1998
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x60m
J
Pupillen
Mercier E – Van de Voorde B – Volkaerts K – Cockaerts T
1998
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Alle Categ.
Vanderhoydonck S – Leboda T – Boonen S – Anseeuw T
1998
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Truyers A – Geeraerts C – Symons A – Truyers K
1998
Indoor
VK
BOONEN Tinneke
800m
M
Scholieren
1998
Piste
VK
BUTS Ellen
800m
M
Cadetten
1998
Piste
VK
GEENS Mieke
800m
M
Scholieren
1998
Piste
VK
PEETERS Raf
3000m steeple
H
Seniors
1998
Piste
VK
LEBODA Vincent
800m
H
Veteranen
+50
1998
Piste
VK
VAN DYCK Carola
400m
D
Veteranen
+40
1998
Veldlopen
BK
BOONEN Tinneke
cross
M
Scholieren
1998
Veldlopen
BK
TRUYERS Annelies
cross
M
Scholieren
1998
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1998
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Truyers M – Peeters K – Buts E – Verleyen E
1998
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
J
Benjamins
Van de put T – Volkaerts W – Van den Bosch V – Braeckmans B
1998
Indoor
BK
BOONEN Tinneke
800m
M
Scholieren
1998
Indoor
BK
BOONEN Tinneke
1500m
D
Alle Categ.
1998
Piste
BK
BOONEN Tinneke
3000m
M
Scholieren
1998
Piste
BK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
M
Scholieren
1998
Piste
BK
SEL Mario
100m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SEL Mario
200m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SEL Mario
400m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SEL Mario
800m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SEL Mario
1500m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SEL Mario
5000m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SEL Mario
10000m
H
And.Validen
1998
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1998
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
speer
H
And.Validen
1998
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1998
Piste
BK
VAN DYCK Carola
400m
D
Veteranen
+40
1998
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Truyers A – Geens M – De Smet L – Boonen T
1999
Veldlopen
PK
TRUYERS Marjolein
cross
M
Cadetten
1999
Veldlopen
PK
GEENS Bert
cross
J
Cadetten
1999
Veldlopen
PK
VAN DE PUT Thomas
cross
J
Pupillen
1999
Veldlopen
PK
VERBESSEM Tom
cross
J
Scholieren
1999
Veldlopen
PK
TRUYERS Marc
cross
H
Veteranen
+40
1999
Veldlopen
PK
BOONEN Tinneke
cross
D
Junioren
1999
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Benjamins
Jacobs S – Van de Voorde L – Hermans Y
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Cadetten
Casteels K – Van den Bosch B – Truyers M – Druart V
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Scholieren
Buts E – Ielegems I – Geens M – Truyers A
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Cadetten
Geens B – Laerte D – Van de put P – De Belder N
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Pupillen
Van de put T – Van de Voorde B – Van Loon T
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Scholieren
Verbessem T – Van Es S – Lamberts H – Laeremans B
1999
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Seniors
Smolders A – Verleyen S-A – Symons A
1999
Indoor
PK
LAERTE Dennis
800m
J
Cadetten
1999
Indoor
PK
KERCKHOFFS Daniel
60m
H
Veteranen
+40
1999
Indoor
PK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+40
1999
Indoor
PK
SYMONS Anja
800m
D
Seniors
1999
Piste
PK
VAN DE VOORDE Lies
1000m
M
Benjamins
1999
Piste
PK
GOOSSENS Sofie
100m
M
Cadetten
1999
Piste
PK
GOOSSENS Sofie
200m
M
Cadetten
1999
Piste
PK
GOOSSENS Sofie
300m horden
M
Cadetten
1999
Piste
PK
WEYMIENS Marjolein
2000m snelw
M
Miniemen
1999
Piste
PK
BUTS Ellen
1500m
M
Scholieren
1999
Piste
PK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
M
Scholieren
1999
Piste
PK
GEENS Mieke
400m
M
Scholieren
1999
Piste
PK
GEENS Mieke
800m
M
Scholieren
1999
Piste
PK
GEENS Bert
400m
J
Cadetten
1999
Piste
PK
GEENS Bert
1500m steeple
J
Cadetten
1999
Piste
PK
VOET Gert
5000m snelw
J
Cadetten
1999
Piste
PK
LAMBERTS Hans
3000m
J
Scholieren
1999
Piste
PK
ANSEEUW Tim
1500m
H
Seniors
1999
Piste
PK
DE CEUSTER Antoon
speer
H
Veteranen
+45
1999
Piste
PK
BOONEN Tinneke
800m
D
Junioren
1999
Piste
PK
BOONEN Tinneke
1500m
D
Junioren
1999
Piste
PK
VERBESSEM Ingrid
10000m
D
Veteranen
+35
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x60m
M
Benjamins
Storms B – Hermans Y – Van de Voorde L – Van den Bergh J
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Cadetten
Laeremans J – Van den Wyngaert E – Peeters K – Druart V
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x60m
M
Pupillen
Geeraerts A – Storms H – Verhoeven H – De Cock L
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
J
Cadetten
Van de put P – Laerte D – Ielegems K – Geens B
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Alle Categ.
Vanderhoydonck S – Leboda T – Boonen s – Anseeuw T
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x1500m
H
Alle Categ.
Leboda P – Leamari S – Verschoren B – Schoors J
1999
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
D
Alle Categ.
Geeraerts C – Verdonck E – Buts E – Geens M
1999
Piste
VK
GOOSSENS Sofie
ver
M
Cadetten
1999
Piste
VK
BUTS Ellen
800m
M
Scholieren
1999
Piste
VK
GEENS Mieke
400m
M
Scholieren
1999
Piste
VK
VOET Katrien
discus
M
Scholieren
1999
Piste
VK
GEENS Bert
400m
J
Cadetten
1999
Piste
VK
LAMBERTS Hans
3000m
J
Scholieren
1999
Piste
VK
GEENS Mieke
800m
D
Alle Categ.
1999
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1999
Veldlopen
BK
GEENS Bert
cross
J
Cadetten
1999
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
1999
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Benjamins
Hermans Y – Van den Bergh J – Asselberghs D – Van de Voorde L
1999
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Pupillen
Geens H – Jacobs N – Storms H – Geeraerts A
1999
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Scholieren
Buts E – Ielegems I – Truyers A – Geens M
1999
Indoor
BK
TRUYERS Marjolein
800m
M
Cadetten
1999
Indoor
BK
GEENS Mieke
800m
M
Scholieren
1999
Indoor
BK
BOONEN Tinneke
1500m
D
Alle Categ.
1999
Piste
BK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
M
Scholieren
1999
Piste
BK
VOET Gert
5000m snelw
J
Cadetten
1999
Piste
BK
SEL Mario
400m
H
And.Validen
1999
Piste
BK
SEL Mario
800m
H
And.Validen
1999
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
discus
H
And.Validen
1999
Piste
BK
VAN HERCK Raymond
kogel
H
And.Validen
1999
Piste
BK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
D
Alle Categ.
1999
Piste
BK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
1999
Piste
BK
SMOLDERS Anja
5000m
D
Alle Categ.
Jaar
Aard
Titel
Naam
Proef
G.
Cat.
Sub
Deelnemers
2000
Veldlopen
PK
FIERENS Michelle
cross
M
Benjamins
2000
Veldlopen
PK
TRUYERS Roelinde
cross
M
Miniemen
2000
Veldlopen
PK
VAN DE VOORDE Lies
cross
M
Pupillen
2000
Veldlopen
PK
GEENS Bert
cross
J
Cadetten
2000
Veldlopen
PK
VOLKAERTS Koen
cross
J
Miniemen
2000
Veldlopen
PK
VAN ES Stein
cross
J
Scholieren
2000
Veldlopen
PK
GEENS Mieke
cross
D
Junioren
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Benjamins
Fierens M – Sel S – Jacobs S – Vekemans P
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Miniemen
Geeraerts A – Storms H – Truyers R
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Pupillen
Van de Voorde L – Sen L – Horions N
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Cadetten
Cockaerts K – Hermans N – Geens B – Van Waeyenberge M
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Pupillen
Wyns N – Van de put T – Van Loon T
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Scholieren
De Bie K – Van de put P – Van Es S – verbessem T
2000
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Geens M – Verstappen G – De Smet L
2000
Indoor
PK
GOOSSENS Sofie
ver
M
Scholieren
2000
Indoor
PK
IELEGEMS Kris
800m
J
Cadetten
2000
Indoor
PK
KERCKHOFFS Daniel
ver
H
Veteranen
+45
2000
Piste
PK
JACOBS Sofie
hockeybal
M
Benjamins
2000
Piste
PK
TRUYERS Roelinde
1000m
M
Miniemen
2000
Piste
PK
WEYMIENS Marjolein
2000m snelw
M
Miniemen
2000
Piste
PK
GEENS Hilde
hockeybal
M
Pupillen
2000
Piste
PK
GEENS Bert
800m
J
Cadetten
2000
Piste
PK
GEENS Bert
1500m steeple
J
Cadetten
2000
Piste
PK
LAERTE Dennis
1500m
J
Cadetten
2000
Piste
PK
VOET Gert
5000m snelw
J
Cadetten
2000
Piste
PK
LAERTE Kevin
1000m
J
Miniemen
2000
Piste
PK
PALMAERS Boris
ver
J
Miniemen
2000
Piste
PK
SCHEPERS Koen
2000m snelw
J
Pupillen
2000
Piste
PK
VOLKAERTS Ward
ver
J
Pupillen
2000
Piste
PK
DE WIT Edwin
2000m steeple
J
Scholieren
2000
Piste
PK
VAN ES Stein
3000m
J
Scholieren
2000
Piste
PK
LEBODA Peter
5000m
H
Junioren
2000
Piste
PK
LEBODA Tom
800m
H
Seniors
2000
Piste
PK
TRUYERS Marc
400m
H
Veteranen
+45
2000
Piste
PK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+45
2000
Piste
PK
VAN DEN BOSCH Emiel
kogel
H
Veteranen
+45
2000
Piste
PK
VAN DEN BOSCH Emiel
discus
H
Veteranen
+45
2000
Piste
PK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
D
Junioren
2000
Piste
PK
TRUYERS Annelies
800m
D
Junioren
2000
Piste
PK
VERSTAPPEN Greet
3000m
D
Junioren
2000
Piste
PK
VOET Katrien
discus
D
Junioren
2000
Piste
PK
COENEN Jeannine
800m
D
Veteranen
+45
2000
Piste
PK
JENNIS Karin
10000m
D
Veteranen
+40
2000
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x60m
M
Pupillen
Horions N – Sen L – Sen Y – Van den Bergh J
2000
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
M
Scholieren
Van Hoof E – Geeraerts C – Ielegems I – Druart V
2000
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
J
Cadetten
Van den Bergh B – Van den Bosch T – Van Waeyenberge M – Ielegems K
2000
Aflossingen
PK
DUFFEL AC
4x800m
H
Seniors
Vanderhoydonck S – Hendrickx M – Verschoren B – Boonen S
2000
Piste
VK
GEENS Bert
800m
J
Cadetten
2000
Piste
VK
TRUYERS Marc
400m
H
Veteranen
+45
2000
Piste
VK
TRUYERS Marc
800m
H
Veteranen
+45
2000
Piste
VK
VAN DEN BOSCH Emiel
kogel
H
Veteranen
+45
2000
Piste
VK
GEENS Mieke
800m
D
Alle Categ.
2000
Piste
VK
SMOLDERS Anja
1500m
D
Alle Categ.
2000
Piste
VK
JENNIS Karin
10000m
D
Veteranen
+40
2000
Veldlopen
BK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
2000
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Benjamins
Fierens M – Cools J – Jacobs S – Vekemans P
2000
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Miniemen
Geeraerts A – Storms H – Truyers R – Johanns S
2000
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
M
Pupillen
Sen Y – Sen L – Geens H – Belis L
2000
Interclub
BK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Geens M – Truyers A – Verstappen G
2000
Piste
BK
GEENS Bert
800m
J
Cadetten
2000
Piste
BK
VOET Gert
5000m snelw
J
Cadetten
2000
Piste
BK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
D
Alle Categ.
2000
Piste
BK
SMOLDERS Anja
5000m
D
Alle Categ.
2000
Piste
BK
DE SMET Liesbet
5000m snelw
D
Junioren
2000
Piste
BK
GEENS Mieke
1500m
D
Junioren
2000
Aflossingen
BK
DUFFEL AC
4x800m
J
Cadetten
Van Waeyenberge M – Ielegems K – Laerte D – Geens B
2001
Veldlopen
PK
COOLS Jasmien
cross
M
Benjamins
2001
Veldlopen
PK
LAERTE Kevin
cross
J
Cadetten
2001
Veldlopen
PK
VAN DE PUT Thomas
cross
J
Miniemen
2001
Veldlopen
PK
VANSTREELS Dieter
cross
J
Pupillen
2001
Veldlopen
PK
GEENS Bert
cross
J
Scholieren
2001
Veldlopen
PK
ANSEEUW Tim
cross
H
Seniors
KC
2001
Veldlopen
PK
TRUYERS Marc
cross
H
Veteranen
+45
2001
Veldlopen
PK
SMOLDERS Anja
cross
D
Seniors
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
M
Pupillen
Jacobs Sofie – Vekemans Paulien – Van de Voorde Lies – Sen Lynn
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Benjamins
Verlinden Rick – De Smet Jelle – Wijdooghe Tom
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Cadetten
Laerte Kevin – Cockaerts Tom – Cockaerts Koen – Hermans Niels
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
J
Pupillen
Aerts Jordan – Vanstreels Dieter – Wyns Nils
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Junioren
Van Es Stein – De Wit Edwin – De Bie Steven
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
H
Seniors
KC
Anseeuw Tim – Vanderhoydonck Steven – Leboda Tom
2001
Interclub
PK
DUFFEL AC
cross
D
Junioren
Geens Mieke – Buts Ellen – Ielegems Ines
2001
Indoor
PK
GOOSSENS Sofie
60m
M
Scholieren
2001
Indoor
PK
KERCKHOFFS Daniel
60m
H
Veteranen
+45
2001
Piste
PK
FIERENS Michelle
60m
M
Benjamins
2001
Piste
PK
FIERENS Michelle
ver
M
Benjamins
2001
Piste
PK
WEYMIENS Marjolein
3000m snelw
M
Cadetten
2001
Piste
PK
HORIONS Nele
ver
M
Miniemen
2001
Piste
PK
SEN Lynn
1000m
M
Pupillen
2001
Piste
PK
SEN Lynn
1000m snelw
M
Pupillen
2001
Piste
PK
VAN DEN BERGH Julie
60m horden
M
Pupillen
2001
Piste
PK
GOOSSENS Sofie