Erelijst Grote Prijzen van Duffel Cross – Heren
1.
1954
LAUWERS
OLSE MERKSEM
2.
1955
SMETS Frans
MALINOIS
3.
1956
VAN HOOF Jan
LYRA
4.
1957
VAN HOOF Jan
LYRA
5.
1958
VAN HOOF Jan
LYRA
6.
1959
ALLONSIUS Eugeen
RIEME
7.
1960
ALLONSIUS Eugeen
RIEME
8.
1961
ALLONSIUS Eugeen
RIEME
9.
1962
CLERCKX Henri
DIEST
10.
1963
VAN LOOCK Eduard
ANTWERP
11.
1964
LAMBRECHTS Jos
STABROEK
12.
1964
ALLONSIUS Eugeen
ANDERLECHT
13.
1965
MICHIELSEN Roger
STABROEK
14.
1966
MOREELS Leon
ANTWERP
15.
1967
PEETERS Jos
LOOISE
16.
1968
PUTTEMANS Emiel
WHITE STAR
17.
1969
PUTTEMANS Emiel
WHITE STAR
18.
1970
VAN HAUWENIS Edmond
BOOM
19.
1971
VAN HAUWENIS Edmond
BOOM
20.
1972
MEYERS Karel
BOOM
21.
1973
SMET Mark
SGOLA BOECHOUT
22.
1974
SMET Mark
SGOLA BOECHOUT
23.
1975
SMET Mark
SGOLA BOECHOUT
24.
1976
PEETERS Paul
LIERSE
25.
1977
PEETERS Paul
LIERSE
26.
1978
GEENS Dirk
DUFFEL
27.
1979
GEENS Dirk
DUFFEL
28.
1980
NEVENS Marc
DUFFEL
29.
1981
NEVENS Marc
DUFFEL
30.
1982
RANGEN Bernd
NEUSS / DEU
31.
1983
WATSON Paul
/ ENG
32.
1984
VANDENABEELE Theo
SPARTA BORNEM
33.
1985
HENDRICKX Stefaan
DUFFEL
34.
1986
SLAGMOLEN Jo
DUFFEL
35.
1987
GRUNING Martin
DORMAGEN / DEU
36.
1988
WYNS Raf
DUFFEL
37.
1989
DE COCK Rudi
DUFFEL
38.
1990
SLAGMOLEN Jo
DUFFEL
39.
1991
WYNS Raf
DUFFEL
40.
1992
WYNS Raf
DUFFEL
41.
1993
GOVAERTS Peter
DUFFEL
42.
1994
DEJONGE Dirk
ASSA RONSE
43.
1995
SABBE Kris
RC GENT
44.
1996
VAN DEN BROEK Stefan
LIER
45.
1997
OMWERI Jackson
/ KEN
46.
1998
SCHOORS Johan
DUFFEL
47.
1999
RAHIM Mohammed
/ MAR
48.
2000
VAN RIE Koen
ACP
49.
2001
VAN RIE Koen
ACP
50.
2002
CASTRO Domingos
/ POR
51.
2003
VAN HOOSTE Tom
OEH
52.
2004
JANSSENS Hans
DUFFEL
53.
2005
COMPERNOLLE Tom
AS RIEME
54.
2006
VAN WAEYENBERGE Mario
DUFFEL
55.
2007
JANSSENS Hans
DUFFEL
56.
2008
JANSSENS Hans
DUFFEL
57.
2009
JANSSENS Hans
DUFFEL
58.
2010
NAERT Koen
E. AALST
59.
2011
VAN STEEN Maarten
DCLA
60.
2012
DACHA Abdellah
ROBA / MAR
61.
2013
LUNDERS Mats
LYRA
62.
2014
LUNDERS Mats
LYRA
63.
2015
SISAY YAZEW Tola
ETH
64.
2016
HAMDI Ali
DCLA
65.
2017
VAN ASSCHE Lukas
DCLA
66.
2018
GOETHALS Benoit
ACBR
67.
2019
VAN DE VELDE Tim
DUFFEL
68.
2022
DE FEYTER Arno
LEBBEKE
69.
2023
VAN DE VELDE Tim
DUFFEL
70.
2024
BELAYNEH Solomon
AV MOLENBEEK
Erelijst Grote Prijzen van Duffel – Korte Cross – Heren
1.
2001
JANSSENS Joeri
DUFFEL
2.
2002
JANSSENS Hans
DUFFEL
3.
2003
CLERBOUT Tim
LAT
4.
2004
CLERBOUT Tim
LAT
5.
2005
MOUTON Kristof
AS RIEME
6.
2006
MOUTON Kristof
AS RIEME
7.
2007
VAN WAEYENBERGE Mario
DUFFEL
8.
2008
VAN WAEYENBERGE Mario
DUFFEL
9.
2009
VANSTREELS Dieter
DUFFEL
10.
2010
RUELL Kim
DCLA
11.
2011
DE HONDT Kjell
DUFFEL
12.
2012
THYS Thomas
ACHL
13.
2013
BERTELS Brecht
DUFFEL
14.
2014
EL MOUAZIZ Hamid
CSF / MAR
15.
2015
GEBRE ROBA Yadete
/ ETH
16.
2016
SOMERS Michaël
LYRA
17.
2017
SOMERS Michaël
LYRA
18.
2018
DE ROP Pieter
ACW
19.
2019
VERCAUTEREN Sander
KAAG
20.
2022
VANDEVELDE Tim
DUFFEL
21.
2023
VANHERCK Jorne
SACN
22.
2024
CEUNEN Zjef
SACN
Erelijst Grote Prijzen van Duffel Cross – DAMES
1.
1979
AERTS Rita
ST.KAT.WAVER
2.
1980
JANSSENS Dorette
DUFFEL
3.
1981
VAN LANDEGHEM Ria
WAASLAND
4.
1982
KLUFT Tinneke
ROOSENDAAL / NLD
5.
1983
JENNIS Christel
DUFFEL
6.
1984
VAN GESTEL Maria
HERENTALS
7.
1985
VAN DYCK Carola
DUFFEL
8.
1986
VAN TONGERLOO Mia
MOL
9.
1987
PATTEET Nancy
DUFFEL
10.
1988
VAN GESTEL Maria
HERENTALS
11.
1989
PATTEET Nancy
BEERSCHOT
12.
1990
RENDERS Marleen
LOOISE
13.
1991
BYCZKOWSKA Maria
AV TOEKOMST
14.
1992
SMOLDERS Anja
DUFFEL
15.
1993
SMOLDERS Anja
DUFFEL
16.
1994
SMOLDERS Anja
DUFFEL
17.
1995
SMOLDERS Anja
DUFFEL
18.
1996
SMOLDERS Anja
DUFFEL
19.
1997
SMOLDERS Anja
DUFFEL
20.
1998
SMOLDERS Anja
DUFFEL 
21.
1999
SMOLDERS Anja
DUFFEL 
22.
2000
SMOLDERS Anja
DUFFEL 
23.
2001
SMOLDERS Anja
DUFFEL
24.
2002
STAICO Simone
/ HON
25.
2003
GEENS Mieke
DUFFEL
26.
2004
GEENS Mieke
DUFFEL
27.
2005
ARASEI Peniah
/ KEN
28.
2006
DE VOS Nathalie
HULSHOUT
29.
2007
MASILA Ndunge
/ KEN
30.
2008
DEJAEGHERE Veerle
HULSHOUT
31.
2009
DEJAEGHERE Veerle
HULSHOUT
32.
2010
DE SCHRIJDER Selien
RC GENT
33.
2011
VANDEN BEMPT Sigrid
DCLA
34.
2012
DEELSTRA Andrea
/ NED
35.
2013
LUXEM Xenia
OLSE
36.
2014
STEFFENS Elke
DCLA
37.
2015
SHATTA SHUNZI Kekabo
/ ETH
38.
2016
EYKENS Renée
KAPE
39.
2017
LAUWAERT Nina
ROBA
40.
2018
LAUWAERT Nina
ROBA
41.
2019
VERBRUGGEN Hanne
VITA
42.
2022
VANHOECK Emma
DUFFEL
43.
2023
DENIS Jolien
DUFFEL
44.
2024
DENYS Yewbar
DCLA
Erelijst Damesveldloop van Putte-Grasheide

Een organisatie van Jef Wijns en de KWB van Putte-Grasheide in samenwerking met Duffel AC.

1.
1971
VAN SANTBERGHE J.
DARING CLUB LEUVEN
2.
1972
VAN SANTBERGHE J.
DARING CLUB LEUVEN
3.
1973
VERSLUYS Magda (ILANDS)
DARING CLUB LEUVEN
4.
1974
MOLS Marleen
AC HERENTALS
5.
1975
MEURIS Marleen
AC BOOISCHOT
6.
1976
CLAES Nadine
AC DIEST