JaarTrofeeLaureaat
1971Individueel Mannen +18BOONEN André
1972Club/TeamDUFFEL AC
1973Individueel Vrouwen +18TOEBINTE Marleen
1976Individueel Mannen +18NEVENS Marc
1981Individueel Vrouwen +18JENNIS Christel
1983Individueel Mannen +18WYNS Raf
1984Individueel Vrouwen +18VAN WINKEL Krista
1985Club/TeamDUFFEL AC
1986Individueel Vrouwen +18ILANDS Magda
1987Club/TeamDUFFEL AC
1988Club/TeamDUFFEL AC
1989Individueel Vrouwen +18HUYSSEN Inge
1990Individueel Vrouwen +18SMOLDERS Anja
Club/TeamDUFFEL AC
1991Individueel Vrouwen +18SMOLDERS Anja
1992Individueel Vrouwen +18SMOLDERS Anja
Individueel Mannen +18DE CLERCK Daniël
1993Individueel Vrouwen +18VINGERHOETS Leonie
1994Individueel Vrouwen +18OFFERGELD Kim
Club/TeamDUFFEL AC
1995Individueel Vrouwen +18OFFERGELD Kim
Individueel Mannen +18VAN HERCK Raymond
Club/TeamDUFFEL AC
1996Individueel Vrouwen +18BOONEN Tinneke
1997Individueel Vrouwen +18SMOLDERS Anja
Club/TeamDUFFEL AC
1998Individueel Vrouwen +18BOONEN Tinneke
Club/TeamDUFFEL AC
1999Individueel Vrouwen +18SMOLDERS Anja
2000Individueel Vrouwen +18GEENS Mieke
Club/TeamDUFFEL AC
2002Individueel Mannen +18JANSEN Joeri
Club/TeamDUFFEL AC
2004Individueel Mannen +18VAN WAEYENBERGE Mario
2006Beloftevolle JongereVANSTREELS Dieter
Club/TeamDUFFEL AC
2007Individueel Mannen +18VAN LOON Timothy
Club/TeamDUFFEL AC
2008Individueel Mannen +18BLOCKX Jan
2009Beloftevolle JongereVANDE VELDE Sara
Individueel Mannen +18JANSSENS Hans
2010Individueel Mannen +18JOLY Jente
Club/TeamDUFFEL AC
2011Beloftevolle JongereNACKAERTS Arno
Club/TeamDUFFEL AC
2012Beloftevolle JongereGOOVAERTS Jens
Duffelcoat (*)BOONEN André
2013Individueel Vrouwen +18LEEMANS Jolien
Club/TeamDUFFEL AC
2014Individueel Vrouwen +18HUGAERTS Ine
Beloftevolle JongereVAN DE VELDE Tim
G-sportMUYS Robin
2015Individueel Vrouwen +18HUGAERTS Ine
Individueel Mannen +18LOVERIE Manu
Beloftevolle JongereVAN DE VELDE Tim
Club/Team4x200m DAMES
2016Individueel Jongens -18 (**)VAN DE VELDE Tim
Individueel Meisjes -18 (**)DELBAEN Aline
2017Individueel Vrouwen +18DE SMET Liesbet
Individueel Meisjes -18 (**)VANDEGHINSTE Emma
Individueel Jongens -18 (**)VAN DE VELDE Tim
2018Individueel Vrouwen +18DE SMET Liesbet
Individueel Meisjes -18 (**)VANDEGHINSTE Emma
Duffelcoat (*)NEVENS Marc
2019-2020 CoronaIndividueel Vrouwen +18DE SMET Liesbet
Individueel Meisjes -18 LAUREYS Zoë
Club/Teaminterclub cross MEISJES U18
Club/Team4x1500m HEREN
Bijzondere prestatieCEUPPENS Geert
2021Individueel Vrouwen +18DE SMET Liesbet
RecreatieNEVELSTEEN Els
Club/Team4x80m MEISJES U18
2022Individueel Vrouwen +18DE SMET Liesbet
Individueel Meisjes -18 VAN MELKEBEEK Mira
Individueel Meisjes -14 STERCK Ayleen

(*) 2012: Eerste maal uitreiking trofee Duffelcoat

(*) 2016: Eerste maal uitreiking individueel jongens en meisjes -18 / categorie beloftevolle jongere opgesplitst in jongens en meisjes