Weekendoverzicht

Het was uiteindelijk voor mij weer een druk weekend.
Vrijdagavond bijwonen van door de sportraad georganiseerde “Café” over de mindervaliden sport. Een 5-tal Duffel ac leden waren aanwezig.

Zaterdagnamiddag samen met Jan Verlinden en Marc Nevens een verhelderd gesprek gehad met sport schepene Sofie Joosen over het wel en wee van onze club en het sportcentrum.
Een aantal jongeren nam ook deel aan de indoormeting in Gent maar er werden geen clubrecords gemeld. Zie Blog Ilse.

Zondag was ik in Wilrijk en zag hoe Manu Loverie, tot spijt van wie het benijd…. de Geiten Corrida of 50ste GP Van Onselen genoemd won. Dit ondanks een hectische week wegens het overlijden van zijn vader.Vanwege onze club bieden wij ook onze deelneming aan.
Wie van week tot week verbetert is Jurgen Torfs die knap 4de eindigde.

Zondag was er ook de cross van Booischot met een 4-tal overwinningen en talrijke podiums. De 2 Emma’s, Tim Van de Velde en eindelijk ook winst voor Aline Delbaen . Zie ook blog Ilse. Ook even meegeven de knappe 4de. plaats van G atleet Ronbin Muys.