GOUD voor onze jeugdwerking – Sporttrofee Duffel – Cross Hulshout- Indoor Gent

Vrijdag 09/01: Wij vernamen vandaag dat Duffel ac de GOUDEN kwaliteitslabel 2014 voor de jeugdwerking is toegekend.
Een dikke proficiat aan iedereen die betrokken is bij de jeugdatletiek in onze club!!!!!!!!!!

Het zal een super drukke zaterdag (10/01) worden. Er staat heel wat op het programma …..

Indoor in de Topsporthal van de Blaarmeersen te Gent. Jolien Leemans, 5m95  bij het verspringen en een nieuw clubrecord 200m 24.93!!!!!! Ze bevestigde daarmee haar goede conditie

De avondcross van Hulshout als clubverplaatsing. 3 Overwinningen. De veelwinnaars Jeroen Leijssenaar, Tim Van de Velde en Aline Delbaen trotseerden de weergoden en moesten na hun overwinning hals over kop naar de uitreiking van de Duffelse sporttrofee.
En in Duffel om 19u00, in de sportzaal van het GTID, de uitreiking van Duffelse sporttrofee en huldigingen van de gemeente. Voor sommigen zal het rennen worden om tijdig aanwezig te zijn.
Benieuwd wie van onze atleten in de “prijzen” zal vallen.

Robin Muys bij de G-atleten,Tim Van de Velde bij de jongeren en Ine Hugaerts bij de dames winnen Sporttroffee 2014 van de gemeente Duffel. Alsook onze andere kampioen werden gelauwerd. Weer een prachtige avond voor Duffel ac!!!!!!!De werkverdeling voor het PK cross op 1 febr. wordt eerstdaags rondgestuurd.