Vlaamse indoor alle catg.

Zaterdag 25/01 Lier:natuurloop van Lyra. Beste noteringen / 5km/10de Wannes Speelman 16.49.
10km/ 20ste G-atleet Robin Muys 38.58. Opmerkelijk trainer Raf Wyns 45.00.Eveneens zaterdag indoor te Hoboken. Superkrack 5 noemt men dat. Cad. Lennert Vanhoeck 4m87 ver pr). En  Marlies Peeters springt 5.53 ver en dat is een TOP 3 prestatie van onze club. Eigenlijk hoorde zij zondag thuis op het Vlaams kamp. Momenteel de 2de beste jun. prestatie in ons Belgenland. Alessandro Feys 12m56/kogel  (6kg).

Louvain-La- Neuve: K.v.Vlaanderen indoor snelwandelen met Liesbet De Smet die als tegenstand 2 Nederlandse dames heeft…
Vlaamse titel voor Liesbet op de 3000m snelwandelen (17.23.6). Zij eindigde 3de achter een Nederlandse, Franse maar voor de eerste Lfba atlete.

Brasschaat: AV van het provinciaal comité, verplichte klus voor onze afg. bestuurders,  Jan De Dobbelaere en de coach. Jurgen Olyslaegers herkozen als voorzitter van het PC en haalde 153 stemmen op 153. Als lid werden ook Hans-Pieter Dries  en Guido Van Roie  herkozen.
We kregen ook de GOUDEN DIPLOMA uitgereikt voor onze jeugdwerking 2019. Slechts 8 clubs in onze provincie. Een dikke proficiat aan onze jeugdtrainers!!!

En ook zondag voormiddag… in Gent weer naar een uiteenzetting …


Zondag: 4 crossoverwinningen te Bornem. Onze jeugd aan het feest, Lauren Wuyts, Mael Carlier en de broers Luka en Matthias De Belder. 50 Duffels atleten op de uitslag en dan de kangoeroes nog niet bijgeteld!!!


Geel: Robin Muys wint bij de G-atleten en ook Jenthe Van Puyenbroeck (pup).
Den teller staat nu op 49 crossoverwinningen.

Eveneens zondag te Gent: K.v.Vlaanderen indoor alle catg. met een overstapje van Tim VdV .(1500m) en zus Sofie (400m).  Het debuut bij de “groten” van Zoë Laureys (200m). En onze Goese twins Petersen op de 3000m, maar  zij komen als Nederlanders niet in aanmerking komen voor het podium. Een zoveelste Vlaamse indoor titel alle catg voor Tim VdV na een solo op de 1500m (3.51.76) en was wat de tel kwijt…
En een zoveelste clubrecord verbetering voor Zoë met een prachttijd van 25.08 /200m en won zowaar haar reeks dat is voor onze club een TOP 3 tijd en een top 8 tijd ooit gelopen in Belgenland door een cadetje.
Onze Nederlandse twins Petersen zij eindigden 4de en 5de op de 3000m. Bereket 8.53.2 ( Pr) en Bezuayehu 9.10.71. Sofie VdV 400m /1.01.73.


Zaterdag werd vastgestel dat vandalen “vuurke stook” hadden gehouden onder het afdak van onze blokhut . Gelukkig goed afgelopen… Wel werk aan gehad om alles op te kuisen. Hopelijk blijven we in de toekomst hiervan gespaard. Politie werd op de hoogte gebracht.