Start atletiekjaar 2020-2021 in mineur

 01/11 Het zat er aan te komen onze club gaat terug op lockdown. Zie voor info op de hoofdpagina van onze site. Geen georganiseerde clubtrainingen meer van jong tot oud.

Nochtans waren onze atleten er klaar voor en stonden zij al te trappelen om aan wedstrijden deel te nemen.

Maar de terechte maatregelen om het virus in de dijken zorgen er voor dat er ook geen wedstrijden meer zijn voor 1 jan 2021. Voor onze atleten is nu de opdracht in conditie blijven en vooral gezond blijven.

Met uw vragen kan je terecht bij de trainers, alsook de coach.

Houdt u aan de maatregelen van de overheid als je sport.

En ik hoop dat onze club dit kan overleven zowel op sportief als op financieel vlak.

Aan iedereen een succesvol sportief atletiekjaar gewenst!!!

Een jaar geleden (15/11) vond de GP van Duffel veldlopen plaats en sindsdien zijn al onze inrichtingen door het corona virus afgelast wat meteen ook een verlies van inkomsten meebracht. Gelukkig is het merendeel van onze leden de club trouw gebleven (lidgeld betaald) en daar zijn wij verheugd over. Onze cross die in dit nieuwe atletiekjaar is gepland staat op 14 februari 21 dit is ook al een????.

 GALA AVOND van de KATELIJNSE KEIEN  !!!!! volg van uit de huiskamer…

Surf vrijdagavond (20/11) om 19.30 naar de webpagina en bekijk wie de KATELIJNSE KEIEN van 2020 worden. Wellicht komt een atlete van Duffel ac in aanmerking.?