Een heel lang Hemelvaart weekend

Donderdag is er onze KIDS-FAMILIE-BBQ dag met 70 deelnemers aan de Kids Day en 165 eters !!!!!!
Wij hopen dat het droog blijft zodat iedereen kan genieten van het “clubleven.”

Een prachtige namiddag en avond…85 kinderen bij de Kids Day en een ongeziene familieatletiek strijd, 170 eters (en drinkers) bij de BBQ.  Zie blog ILSE en later de foto s. Kortom een topdag voor onze jeugd.
Met een dikke merci aan al onze medewerkers !!!!!!!!!


Ook donderdag is het de Flanderscup van St. Niklaas met een beperkte Duffelse deelname (Hans Meeus)
Een knappe 3de plaats van Hans met een worp van 63m84 .
Internationale meeting van Namen: Clubrecord 5000m snelwandelen voor Liesbet De Smet in de knappe tijd van 27.33.00.


Vrijdag het open Brabants steeplekampioenschap te Kessel-Lo (Aline Delbaen). Niet Aline Delbaen bij de steeple maar speerwerpster Heike Goovaerts zorgde voor een nieuw clubrecord speerwerpen scholieren 32m77. Later meer.


Zaterdag de IFAM Flanderscup te Oordegem (Maarten Mortelmans). 3 Duffelse atleten die deelnamen liepen allemaal 3 hun 2de beste tijd ooit. Vooral Simon Denis was heel tevreden met terug onder de 2 min op 800m (1.59.84). Maarten Mortelmans 1500m /3.48.20  en Joke De Dobbelaere 62.73/400m. Wel één pr en dat was voor speerwerper Hans Meeus de laatste weken echt in goede doen en nu 64m46 ( TOP 2)
Zaterdag voor onze jeugd: Antwerps jeugdcriterium te Merksem.
Zondag Vilvoorde (Tim Van de Velde). Onze  2 cadetten Melissa Vets en Tim Van de Velde lieten de scholieren achter zich op de 2000m. Melissa liet zelfs de 2de van het bk ste jaars scholieren cross achter zich en liet 6.54.55 optekenen. Tim Van de Velde  liep solo naar een heel sterke tijd: 5.48.49.