Natuurloop en trail Duffel

Zaterdag 20/08: de Natuurloop in samenwerking met de KWB.
Met een voorprogramma voor de jeugd en voor de eerste maal een trail-run
Plaats van het gebeuren het Kapelplein; voor info zie op www.duff.be
Voor de uitslagen zie op onze website www.duff.be recente nieuwtjes.
Opmerkelijke uitslagen: met als winnaars bij de jeugd ene Senne Schoors (zoontje van Anja Smolders en de Johan), Floor Hennebel (dochterje van onze jeugdtrainster Ilse Wilms) Liam Van Keer (zoontje van Hans een ex-atleet van onze club).
Bij de groten Laurens Boonen (5 km) en eerste dame de jeugdige Ester Bernaerts.  Tim Van de Velde (10 km ) en bij de dames Sandra Cannaerts . Geen Duffelse winnaar bij trail- run maar de eerste vrouw was  Marjolein Truyers ook al een bekende ex-atlete van de club.
En de trail-run is zeker voor herhaling vatbaar!!!! 

Zaterdag is er ook de Flanders cup van Merksem en daar is ook altijd wat te beleven . Magere opkomst…. Ine Hugaerts 2de op de 200 m (25.13). Toon Blommaerts pr 1500 m( 4.07.53).

Wij vernemen het overlijden van de moeder van jurylid Peter De Vos. De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 20 aug. om 10u in de St Martinuskerk, Kerkstraat, Duffel