Einde 2019 en nieuw begin 2020

De laatste loodjes wegen het zwaarst zegt men!!!

Vrijdag 28/12 Stax indoor te Gent: Lennert Vanhoeck 300/45.47 en 60/8.55.


Meeuwen Speedrun: 7de en was daar tevreden over – zie atletiek nieuws.

Zondag 29/12: Veldloop van Ertvelde een aanrader ook voor onze jeugd. Senne Hertoghs blijft ongeslagen en zorgt voor de allerlaatste overwinning van 2019. Sterk bezette wedstrijd bij de scholieren meisjes.. met een 4de pl. van Emma Vanhoeck, 8ste van Elke De Dobbelaere en een 12de van Esther Bernaerts.


Dinsdag 31/12: Sylvestercrosss te Soest met Tim VdV in groot gezelschap en in een 10,5 km lange duin- en bosloop in een prachtige omgeving. Een heel knappe 9de plaats van Tim die wel goed door het zand geraakte als afsluiter van 2019. Zie atletiek nieuws.
En bekijk  ook de toplijst van atletiek nieuws, waar Tims het meest bekeken intervieuw en views achter zijn naam staan heeft na het EK steeple. Een troost…

                                        2020 en aan iedereen een allerbest en vooral gezond 2020 !!!!!!!!


Woensdag!!!! nieuwjaarstraining om 10u vanaf cad. Vooraf inschrijven voor het ontbijt.
Een 20-tal moedigen waren present op de eerste training van 2020 en nadien kregen wij de nieuwjaarswensen van de voorzitter, gevolgd door een gezellig etentje en kaartspel…Na jaren voor de organisatie te hebben gezorgd zal Coralie( Boonen) opgevolgd worden door Kathleen ( moeder Bernaerts).


Zaterdag 04/01: Wallenloop in het Nederlandse Goes. Verplaatsing met autobus. Vertrek
.. Tim VdV en Maarten De Nys voeren de 60 Duffelse atleten aan!!! En zij werden 1 en 2. Tim liep solo naar zijn 4de achtereenvolgende overwinning op de Wallen. Een weder optredende Maarten moest er een pittig spurtje uithalen voor de 2de plaats.
Maar de eerste overwinning van 2020 was voor Zayed Belafkih. In het totaal werden 14 overwinningen behaald en nog een sliert podiumplaatsen. Onze trainers zagen dat het goed was en vooral onze jeugd had er plezier in met zo een schare supporters kan het ook niet anders.
Voor uitslagen zie site AV 56 Goes en zie ook de foto’s.


Zondag 05/01 Gent: PK indoor alle catg. met o.m. Zoë Laureys, in zeer goede doen en al goed voor 6 clubrecord verbeteringen dit indoorseizoen. Twee titels en clubrecord nr 7 bij de 200m cad. in 25.36 en dat is ook een TOP 3 prestatie van onze club. Zij was ook  de beste Antwerpse bij de 60m horden in 9.14.
En ook een titel voor jun. Alessandro Feys bij het kogelstoten (12m69).
Zilver voor sen. Sofie Van de Velde bij de 400m (62.16). Alsook voor jun. Elias Van Santfoort 1500m in 4.33.94. En brons voor schol Elke De Dobbelaere bij de 800m (2.27.92). 


Zondag: Veldloop van Hulshout:broers De Belder winnen hun wedstrijd..


Het is nu zondagavond (20u30)… een hele drukke kerst en nieuwjaar atletiekperiode zit er op.