De laatste van 2022

Na een prachtige maand november met grote opkomst van onze atleten zal ook december druk worden . Alhoewel er voor sommigen examen plaatsvinden. Buiten het veldlopen zal ook de indoor in Gent op volle toeren draaien.

03/12 Mechelen: Uitreiking Gouden Spike. Tim VdV  is genomineerd bij de beloften. Zie val site. Geen belofte spike voor Tim. Vooral de atleten van de LFBA aan het feest. Misschien bij de Val eens over nadenken wat de reden is maar de leute kwam van Bashir!!! Alles bijeen een gezellige avond met een busrit door Mechelen…..

04/12 Gent indoor: Nick Vandeneede nu ook pr 200m (26.19). Cross  Wespelaar: Joséphfine Mast als 1ste jaar cad. 3de en voor het eerst op het podium.

06/012 Duffel: Niet minder dan 120 Sint Niklaas pakjes uitgedeeld op training (merci Peter). Krijgen wij ook nog paaseitjes….

10/12 Rumst: 10u  opening run RUNNERS RUMST – 8 en 12 km – (4km voor onze jeugd).               Goede Duffelse opkomst vooral van onze jeugd en verassend ook onze succesvolle spurtersgroep en trainers van 10 jaar geleden (BK 4x200m). Afspraken gemaakt dat zij er ook zullen bij zijn binnen 2 jaar (75 jaar Duffel ac in de Plaza.).

11/12  Cross Booischot-De Lichten (clubverplaatsing). 5 overwinningen en dat in examen periode. Vooral bij de miniemen jongens Luka De Belder en Senne Hertoghs en bij  de meisjes Maël Carlier en na maanden out te hebben geweest terug winst voor Matthias De Belder bij de jongens cad. en weer winst voor Elise Pletinck bij de meisjes….  en er nog boven op een sliert  podium en top tien plaatsen.

Reusel (Ned.) Elke De Dobbelaere (kc). Mooie overwinning na een jaar met allerlei ongemakken .

17/12  Lier: De 2de natuurloop met Tine Demeulenaere. Bij temperaturen onder het vriespunt weer op het podium van de 5 km en nu als 2de.

18/12  Lilse Bergen (jeugd clubverplaatsing), maar ook Tim VdV.  Ondanks de vrieskou een goede opkomst van onze atleten en met vier overwinningen en ook een sliert podium plaatsen waren wij best tevreden. Tim VdV won solo de senior race en nog 3 Duffelse sen. bij de eerste 15. En dat is al lang geleden… Matthias De Belder stilaan op peil aan het komen won in de spurt bij de cad. Alsook Maël Carlier bij de meisjes min. Luka De Belder blijft ongeslagen bij de eerstejaars min.

Benieuwd wie voor de laatste overwinning van 2022 gaat zorgen…En dat was Matthias De Belder.

26/12 Ertvelde een aanrader om eens te crossen in een andere provincie en in een unieke sfeer. Vier deelnemers en vier maal podium. Bij de min 2de j. Maël Carlier 2de als ook Elise Pletinck bij de cad. en feest bij De Belderkers met op het hoogste schavotje Luca bij de 1ste j. min en bij de cad broer Matthias. Opmerkelijk Luca won al zijn wedstrijden in 2022 en dat is a la VdV in vervlogen jaren.

31/12 Soest Sylvester Cross in de duinen. Wie niet waagt niet wint. Tijdig  terug om het jaar af te sluiten. Tim VdV (out met griep) en Maarten De Nys aan de start van de lange cross . En eindigde 25e.

Indoor Gent: Topsporthal Blaarmeersen tijdig inschrijven!!! Wie zorgt voor het eerste clubrecord. En dat is Zoë…

17/12  VITA: met een 2 tal Duffelse atleten . Mooi indoordebuut van 1ste jaars cad. Romy Allami (800m in 2.28.59). Yeabsera Van den Bulck 1500/4.16.99 .

26/12   RC GENT: en het eerste clubrecord indoor van het atletiekjaar kwam van juniore Zoë Laureys 60m in 7.87. Pr s voor Nick Vandeneede 60m/7.96 en 200m/ 25.88. Indoor debuut van  cad. Jenthe Van Puyenbroeck 800/2.31.87.

30/12   KAAG : Prs 800m voor cad. Jenthe Van Puyenbroeck (2.27.33) en jun. Jeroen Leijssenaar  (1.56.78) .

                                              En dan zijn wij al in 2023…en wens ik aan al mijn blog volgers en anderen een  allerbeste en gezond nieuwjaar. !!!!!!!

07/01  Gent PK indoor alle categ. Inschrijven via atletiek.nu.

Geen PK voor Zoë , zij vertrekt al op 3 jan. op stage naar Tenerife tot 15 jan. Wij vernemen ook dat zij op de lijst staat van B. GOLD.

07/01  Goes Wallenloop: DEELNEMERS GEVRAAGD  !!!!!!!! nog veel plaatsen in de autobus. van kan. tot en met masters en ook recreanten. En shopping gelegenheid (solden)…Dringend. inschrijven kan bij Peter.